adcov.com

Medicaid i Medicare płatności

Medicaid i Medicare płatności


Dla pacjentów bez ubezpieczeń prywatnych, którzy kwalifikują się do Medicare, Medicaid Kongres zaprojektowany, aby pomóc usług okładek i koszty nie objęte Medicare. W większości przypadków, służby zdrowia i innych firm medycznych firm rozliczeniowych pierwsza będzie rachunek Medicare, ponieważ jest głównym płatnikiem, a oni rachunek Medicaid sekund.

Znaczenie

Pracownicy służby zdrowia i innych firm medycznych Billers obciąży Medicare pierwszy dla takich rzeczy jak opieki szpitalnej, wizyt lekarskich, zakładu opieki pielęgniarskiej opieki zdrowotnej i domu. Często Medicare nie obejmuje wszystkich kosztów opieki zdrowotnej, więc pracownicy służby zdrowia obciąży Medicaid dla wszelkich pozostałych kosztów.

Funkcje

Medicare jest przeznaczony na pokrycie krótkoterminowych lub alarmowy opieki zdrowotnej. Medicaid jest na pokrycie opieki długoterminowej, takich jak pielęgniarskiej opieki domowej. Z tego powodu, Medicaid jest zazwyczaj bardziej rygorystyczną billers medycznych niż Medicare jest, i Medicare obejmuje mniejszy zakres usług opieki zdrowotnej.

Rozważania

Medicaid jest używany do dalszej opieki długoterminowej. Medicare obejmie także opieki długoterminowej, ale jest zazwyczaj bardziej ściśle z jego zasięgu. Na przykład, obejmuje medyczne pielęgnacji w domu opieki, ale tylko na ograniczonej liczbie dni. Po tym, Medicaid obejmie dodatkowe usługi.