adcov.com

Mangostan Sok korzyści dla zdrowia

Mangostan jest egzotyczne soki owocowe pochodzą z drzewa tropikalnego mangostanu. Owoc mangostanu był używany od wieków przez różnych kultur dla jego właściwości leczniczych, świadczeń zdrowotnych i wysokiej zawartości składników odżywczych.

Zapalenie stawów i zapalenie

Według dr Brent Bauer z Mayo Clinic, testy na zwierzętach i badania laboratoryjne wykazują, że mangostan zawiera substancje chemiczne zwane ksantonów, które są znane znaczące właściwości przeciwzapalne.

Przeciwutleniacz

Mangostan ma wysoki Oxygen Radical zdolności chłonne (ORAC) ocenę, wskazując go jako bogate źródło przeciwutleniaczy znanych chronią organizm przed wolnymi rodnikami, chorób serca i niektórych nowotworów.

Pokarmowego Zdrowie

Wysoka zawartość włókna Mangosteen sprawia, że ​​korzystne dla prawidłowego procesu trawienia i eliminacji układu pokarmowego.

Doskonałe źródło energii

Mangostan jest wysoka w węglowodany, co sprawia, że ​​to doskonałe źródło dla zwiększenia energii i zapobiega zmęczeniu.

Nieporozumień

Ze względu na swoją nazwą mangostanu Często uważa się, że podobne lub związane z owoców mango. Ich jedynym podobieństwem jest to, że oba są tropikalne. Mangostan jest kształt i wielkość mandarynki. Ma ciemną skórę i kremowy miąższ wewnątrz.

Ostrzeżenie

Badania ludzkich nie były wykonywane w odniesieniu do zużycia mangostanu.