adcov.com

Maluch Rozwój działalności

Maluch Rozwój działalności


Małe dzieci są szybko rozwijających ich mózgi i ciała, dlatego tak ważne jest, aby utrzymać je zaangażowanych w rzeczy, które zachęcą ich do nauki i rozwoju w zdrowy sposób. Działania, które wymagają koordynacji ręka-oko, ruch i krytyczne myślenie pomaga im doskonalić umiejętności będą potrzebne, aby wejść do przedszkola i rozwijać odpowiednie umiejętności fizycznych.

Taniec

Małe dzieci są ciągle się rozwija mięśnie i umiejętności w ich kontrolowaniu. Taniec pozwala im wykorzystać te mięśnie na różne sposoby i sprawdzić, jak ich ciała przenieść. Małe dzieci, taniec do muzyki bez konieczności dużo otuchy, ale spróbować uczyć swoje dziecko, jak to zrobić spin lub grając Simon Says muzyki, gdzie dotrzeć do nieba iz powrotem na ziemię. Ten rodzaj aktywności pomogą wzmocnić mięśnie i poprawić równowagę.

Art Projects

Projekty sztuki są doskonałe dla rozwoju malucha, bo polega na myślenie o relacjach przestrzennych i precyzyjnie za pomocą umiejętności motorycznych, aby poprawić mięśnie ręki do stosowania małych naczyń. Praktyka cięcia paski papieru i klejenie ich do łańcucha z malucha, lub kształtów śledzić wyciąć i wkleić do obrazu. Halloween, wyciąć kształty do klejenia na dyni wycięciem. Na Wielkanoc, ozdobić jajka papieru z markerami i koralikami. Tego typu projekty są dobre zarówno dla rozwoju fizycznego i rozwoju poznawczego, ponieważ wymaga myślenia o stosunkach przestrzennych, jak również za pomocą mięśni.

Puzzle

Zagadki są wspaniałymi poznawcze ćwiczenia rozwojowe dla dzieci, bo są zabawne i wymaga krytycznego myślenia. Zapewnić malucha z puzzli wykonanych z wytrzymałego drewna i dużych kawałkach o jasnych kolorach. Przewodnik dziecko w zastanawianie się, który fragment łączy się z innymi z wyrażeń takich jak "Ten kawałek ma niebieski na krawędzi. Czy można znaleźć kawałek z tego samego niebieskiego i zobaczyć, czy pasuje obok niej?" Zagadki mogą zapewnić poczucie sukcesu, ponieważ małe dzieci mogą zobaczyć zdjęcia są umieszczone razem, a zadaniem pomaga im poprawić zdolności poznawcze, porównując elementy, aby dowiedzieć się, które z nich najlepiej.

Zorganizowane Sport

Małe dzieci są stale odkrywania świata i jak to działa, więc organizowane sport może pomóc prowadzić je do rozwijania odpowiednich umiejętności społecznych, pomagając im rozwijać mięśnie i umiejętności krytycznego myślenia. Mogą grać proste gry, takie jak piłka nożna z grupą innych dzieci, które są w tym samym wieku. Ten rodzaj gry dostaje je w ruchu i pomaga im rozwijać koordynację ucząc się wyrównać swoje nogi z piłką. Uczą się także pracy zespołowej, co może prowadzić do poczucia spełnienia.