adcov.com

Maksymalne spalanie tłuszczu przekąski

Maksymalne spalanie tłuszczu przekąski


Diety dziś jest bardziej wyrafinowane niż liczenie kalorii i robi przysiady. Ludzie są bardziej świadomi tego, jak chemia w żywności reagują i stymulować metabolizm, a tam jest ciągłe poszukiwanie żywności, które palą się maksymalną ilość tłuszczu.

Hot Peppers

Cayenne i papryki jalapeno zawierają kapsaicynę, substancję chemiczną, która spala smaki ziół "do języka. Kapsaicyna zwiększa tętno, zwiększa temperaturę ciała, i sprawia, że ​​praca szybszy metabolizm i spalić więcej tłuszczu. Naukowcy z Uniwersytetu Laval w Quebec uznał, że pieprz przekąski bogate w pomogły mężczyźni palą średnio 1000 więcej kalorii dziennie.

Sardynki i tuńczyk

Sardynki i tuńczyk zawierają kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które zmniejszają leptyny, hormonu, który odgrywa rolę w określaniu, czy ciało będzie korzystać kalorii energii lub przechowywać je w postaci tłuszczu. Naukowcy z Uniwersytetu Rockefellera studiował leptyny u myszy, i znaleźć te z niższym poziomem hormonu mieli niższy poziom tkanki tłuszczowej.

Zielona herbata

W poszukiwaniu żywności tłuszczu krach, zielona herbata wydaje się mieć prawie każdy list. W jednym z ostatnich badań, japoński naukowiec Nagao Tomonori stwierdził, że wysoki poziom zielonej herbaty w katechin zmniejsza tłuszczu i cholesterolu oraz zmniejsza ryzyko chorób przewlekłych.