adcov.com

Low-Fat Vs. Niskokalorycznej diety chorych na cukrzycę

Poziomy cukru we krwi wzrasta powyżej normalnego zakresu od 70 do 130 mg / dl przed posiłkami i więcej niż 180 mg / dl po posiłku u pacjentów z cukrzycą. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że 20,8 milionów ludzi lub 7 procent ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpi na cukrzycę. Stwierdza również, że ryzyko chorób serca i Stoke jest dwa do czterech razy więcej u chorych na cukrzycę. Zmiany w stylu życia, zwłaszcza dieta, odgrywają ważną rolę w leczeniu tej choroby. Liczba diet sugerowane dla diabetyków, co może być mylące dla pacjentów.

Dieta o niskiej zawartości tłuszczu

Dieta niskotłuszczowa jest taka, w której ilość tłuszczów nasyconych, cholesterolu i tłuszczów trans została ograniczona w celu kontroli cukrzycy. Chociaż pewna ilość tłuszczów i olejów są essentail w diecie, University of Maryland Medical Center sugerują, że jednonienasycone kwasy tłuszczowe, występujące w awokado, orzechów, oliwy z oliwek i olej rzepakowy, powinny mieć pierwszeństwo. Dwa razy w tygodniu spożywać omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które są dostępne z ryb i skorupiaków. Omega-6 wielonienasycone kwasy tłuszczowe, występujące w olejach szafranowy, słonecznika i kukurydzy, pomaga w obniżaniu ciśnienia krwi i poprawę insulinooporności. Unikaj produktów mięsnych tłuszczowych (zwłaszcza czerwone mięso), drobiu skórę całego tłuszczu produktów mlecznych i smażonych się do tego rodzaju diety. American Diabetes Association stwierdza również, że w wyniku diety o niskiej zawartości tłuszczu pomaga schudnąć szybciej w krótkim okresie.

Badanie przeprowadzone przez dr ND Barnard, opublikowane w czasopiśmie Diabetes Care (2006 problem), ustalona efekt niskotłuszczowej diety wegańskiej na cukrzycę. Tylko 10 procent spożywanych kalorii pochodziło z tłuszczów w tej diecie, która składała się głównie z owoców, warzyw, roślin strączkowych i zbóż. Jej wyniki wykazały, że ci, jedzenie o niskiej zawartości tłuszczu dieta wegańska stracić na wadze więcej niż po zwykłej diecie niskokalorycznej. Narodowy Serca, Płuc i wytyczne Blood Institute jest na diecie tłuszczu sugerują mniej niż 7 procent dziennego zapotrzebowania na kalorie z tłuszczów nasyconych i mniej niż 200 mg cholesterolu dziennie.

Diety niskokaloryczne

Diecie niskokalorycznej, w której jest ilość kalorii z każdego spożywczych jest ograniczony. University of Maryland Medical Center sugerują, że to dobry sposób, aby obliczyć swoje dzienne spożycie kalorii jest idealną wagę pomnożyć przez 12 lub 15 w zależności od poziomu aktywności. Na przykład 135 funtów umiarkowanie aktywna kobieta potrzebuje 1620 kilokalorii dziennie. Kobiety powinny spożywać co najmniej 1000/00 kilokalorii dziennie, a mężczyźni powinni spożywać minimum 1200/00 kilokalorii dziennie. Spożycie tłuszczu nie powinna przekraczać 30 procent wszystkich kalorii.

Jednak eksperci nie wskazują na niskie diety węglowodanów, aby obniżyć całkowite spożycie kalorii. Według raportu opublikowanego w grudniu 2009 roku w The Times of India, Diabetes Journal przeprowadzili badania, które okazały się, że unikanie węglowodanów w diecie prowadzi do 25 procent więcej szans na rozwój zatkane tętnice, które mogą spowodować atak serca.

ADA, że ludzie poniżej dieta niskowęglowodanowa powinien stale monitorować ich krwi cheloesterol i trójglicerydów, ponieważ dieta jest na ogół wysoka w tłuszcze i białka. Chorych nerek powinny unikać tej diety, ponieważ duże ilości białek może pogorszyć ich stan.