adcov.com

Łosoś jest zdrowe do jedzenia?

Jedzenie łososia ma wiele korzyści dla zdrowia, ale niektórzy ludzie martwić o rtęci w oceanach lub problemów z hodowli ryb, które mogą podnieść ryzyko jedzenia łososia. American Heart Association nadal zaleca spożywanie ryb dwa razy w tygodniu na jego korzyści zdrowotne.

Merkury

Podczas gdy król makrela, rekin i miecznik są oznaczone jako odmiany, które mogą zawierać wysoką rtęć przez US Food and Drug Administration, łosoś jest na niskim listy rtęci. FDA zaleca, aby uniknąć wysokiego rtęcią ryb, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące, ale mówi, łosoś jest w porządku. Możesz skontaktować się z lokalnymi agencjami przyrody ostrzeżeń dotyczących lokalnych poziomów rtęci w rybach.

Kolor Dodane

Teraz rolnicy łososia znakowania opakowań z "Color dodanej", kiedy dodać barwnik do ryb, co daje ten sam kolor naturalny z łososia z dzikich ryb. To stwierdzono, że kolor ten nie ma wpływu na wartości zdrowia ryb, a możesz kupić odłowu łososia zamiast.

Ryby hodowlane

Kwestia koloru jest jeden element, który pojawia się w hodowli łososia, który może podnieść inne kwestie, takie jak choroby ryb i antybiotyki. To jest problem z każdym hodowlanego mięsa z wołowiny z wieprzowiną. FDA musi zatwierdzić żywność sprzedawana w sklepach, więc wybór między ryb hodowlanych i dzikich ryb jest ostatecznie kwestią osobistej opinii, a nie zdrowia publicznego. Większość sklepów oferuje dzikie i hodowlane, ryby, dzięki czemu można wybrać, które kupić.

Białko

Ryba jest bardzo chude mięso, które jest jednym z powodów, dlaczego to jest dobre dla naszego zdrowia. Jest bogaty w białko, która jest wykonana z aminokwasami, coś nasze ciało trzeba zbudować komórek.

Omega-3 kwasy tłuszczowe

Wieprzowiny i wołowiny są zazwyczaj znacznie wyższe niż w tłuszczu ryb. Łosoś ma także tłuszcz, ale oferuje oleje, które są dla nas dobre. Łososia jest wysoka zarówno kwas eikozapentaenowy i kwas dokozaheksaenowy dwa rodzaje kwasów tłuszczowych omega-3. Te obniżają poziom cholesterolu i poprawy wydajności komórek.