adcov.com

Lista zakładów ubezpieczeń zdrowotnych w Północnej Karolinie

Lista zakładów ubezpieczeń zdrowotnych w Północnej Karolinie


Ubezpieczenie zdrowotne pomaga pokryć koszty świadczeń opieki zdrowotnej dla osób i rodzin. Większość ludzi ma ubezpieczenie zdrowotne przez ich pracodawców. Osoby, które na własny rachunek lub zatrudnienia mają zasięg między pośrednictwem indywidualnych planów. Mieszkańcy North Carolina, może uzyskać ubezpieczenie zdrowotne z różnych ogólnopolskich firm ubezpieczeniowych lub firm ubezpieczeniowych z siedzibą w Północnej Karolinie.

Blue Cross Blue Shield of North Carolina

Blue Cross Blue Shield of North Carolina ma swoją siedzibę w Chapel Hill i głównych centrów operacyjnych w Winston-Salem i Durham. Według swojej stronie internetowej, Blue Cross Blue Shield of North Carolina ma 4600 pracowników i 3,7 mln klientów, co czyni go największym zdrowia ubezpieczyciel w kraju. Firma obsługuje indywidualnych oraz małych i dużych rynków grupy. Blue Cross Blue Shield of North Carolina posiada najwyższy akredytację Krajowej Komisji na rzecz Zapewniania Jakości w kategorii UZP, HMO i Point-of-Service planów.

Blue Cross Blue Shield of North Carolina

Corporate HQ

5901 Chapel Hill Road

Durham, NC 27707

800-324-4973

800-291-6315

bcbsnc.com

Inclusive zdrowie

Karolina Północna Ubezpieczenia Zdrowotnego Ryzyko Basen działa pod nazwą Inclusive Zdrowia. Pierwotnie był on ustanowiony przez North Carolina ustawodawczej jako wysokiego ryzyka puli państwowej dotowane świadczenia ubezpieczenia zdrowotnego dla North Carolinians z wcześniej istniejących warunków, które nie mogły uzyskać zasięg gdzie indziej. W lipcu 2010 roku rozpoczął działalność Inclusive Zdrowie w federalnym dotowane basen wysokiego ryzyka utworzone w ramach opieki zdrowotnej remontu 2010 krajowego. Basen ryzyka oferuje zniżki na indywidualne polisy ubezpieczeniowe dla ludzi, którzy nie kwalifikują się do objęcia zarówno w ramach planu pracodawcy i mają wstępnie istniejących schorzeń. 12 członków zarządu, który zawiera w stateâ € ™ s komisarza ubezpieczenia i 11 innych członków wyznaczonych przez urzędników państwowych reguluje firmę.

Inclusive zdrowie

Box 30909

Raleigh, NC

866-665-2117

inclusivehealth.org

WellPath Wybierz Inc.

WellPath Select jest zależna od Coventry Zdrowia. Jej główna siedziba znajduje się w Morrisville. Ubezpieczyciel oferuje plany ubezpieczeń na rynku indywidualnych oraz małych i dużych rynków grupowych. Według strony internetowej companyâ € ™ s, WellPath Wybierz obsługuje ponad 160 tysięcy mieszkańców, zarówno w Północnej i Południowej Karolinie. Posiada sieć operatora numeracji 24.000 członków w całej Karoliny, z dodatkowych dostawców z całego kraju.

WellPath Wybierz Inc.

2801 Slater drogowe

Suite 200

Morrisville, NC 27560

866-364-5663

chcnorthcarolina.coventryhealthcare.com

FirstCarolinaCare Ubezpieczenia

FirstCarolinaCare Ubezpieczenie jest zależna od FirstHealth z Karoliny. FirstHealth z Karoliny jest prywatny nie-for-profit, sieć znajduje się w Pinehurst. Firma posiada licencje dla różnych podmiotów, w tym trzy szpitale, trzy centra zaburzenia snu, trzy kliniki stomatologiczne, sześć ośrodków opieki rodziny, program hospicjum, domu usług zdrowotnych i planu ubezpieczeniowego. FirstCarolinaCare Ubezpieczenia koncentruje się na zarządzaniu medycznej, z wykorzystaniem podstawowej opieki zdrowotnej. Firma sprzedaje do indywidualnych i małych segmentów grupy.

FirstCarolinaCare Ubezpieczenia

43 Memorial Drive

Pinehurst, NC 2874

800-574-8556

firstcarolinacare.com