adcov.com

Lista leków przeciwdepresyjnych Leki

Miliony ludzi cierpią z powodu depresji. To jest stan zdrowia psychicznego, która ma wiele osób zastanawiając się, czy będą one nigdy czuć się szczęśliwy i psychicznie zdrowy. Wiele leków przeciwdepresyjnych zostały opracowane na przestrzeni lat mających na celu walkę z depresją i pomaga ludziom żyć normalne, zdrowe i szczęśliwe życie. Kilka rodzajów leków przeciwdepresyjnych są obecnie na rynku, a pacjenci mogą wymagać przełączane z jednego leku przeciwdepresyjnego na inny, aby znaleźć lek, który działa najlepiej dla nich.

Co to jest depresja?

Depresja jest usterka w biochemii mózgu. To jest prawdziwa, kliniczna choroba, która powinna być traktowana poważnie. Istnieją trzy rodzaje depresji: dwubiegunowej, dystymii i depresji. Dwubiegunowa jest zaburzeniem, które pozwala osobie do poślizgu z ekstremalnych wzlotów do ekstremalnych minimów. Dystymia jest mniejsza skala depresji, że wiele razy zaczyna się w dzieciństwie i trwa przez lata. Choć nie jest tak poważny jak depresji, należy traktować poważnie i wymaga leczenia. Depresja jest zwykle głębiej depresja i wielokrotnie doprowadza się przez kilka czynników, w tym fizycznej choroby. Jest to zazwyczaj jednorazowe, długoterminowa depresja, które mogą trwać przez rok. Wymaga to również leczenie.

Co to jest lek przeciwdepresyjny?

Neuroprzekaźniki są potrzebne w mózgu, w celu utrzymania funkcjonowania mózgu. Kiedy neuroprzekaźniki są ograniczoną dostępność dla mózgu, depresji można ustawić w. Przeciwdepresyjne są leki, które zwiększają ilość neuroprzekaźników pobudzających w mózgu. Kilka typów antydepresyjne są monoaminooksydazy (MAO), inhibitory oksydazy monoamin, które blokują w układzie nerwowym. Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne zebrać podaż mózgu noradrenaliny i serotoniny, które są zazwyczaj wyjątkowo niski u pacjentów z depresją.

Leki przeciwdepresyjne

Niektóre z najczęstszych trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych w rodzinie są Elavil, Asendin, Anafranil, Norpramin, Adapin, Sinequan, Vivactil, Surmontil, Aventyl i Pamelor. Są inne leki przeciwdepresyjne Wellbutrin, Paxil, luvox, Zoloft, Elavil, Serzone, Lexapro, Surmontil, Tofranil i Celexa. Leki te spadną, zarówno w kategorii trójpierścieniowych, kategorię SSRI lub SSRI kategorię. SSRI jest klasa leków hamuje wyczerpywanie poziomach seratonin.

Skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych

Wiele efektów ubocznych zauważyć, leki przeciwdepresyjne, z których niektóre mogą być bardzo poważne i niebezpieczne. Niektóre z tych działań niepożądanych, które są wspólne, aby zobaczyć się leki przeciwdepresyjne są poważne zwiększenie ciśnienia krwi, a także skurcze mięśni, dezorientacja, zawroty głowy, bezsenność, kołatanie serca i zaburzenia pamięci. Istnieją również doniesienia o bóle głowy, pobudzenie, senność, zaparcia i zatrucia centralnego układu nerwowego i układu krążenia. Leki te nie należy nagle przerywać. Wymagają one do lekarza, aby pomóc uniezależnić się od nich.

Uwagi Podczas stosowania leków przeciwdepresyjnych

Większość leków przeciwdepresyjnych nie są zalecane dla dzieci poniżej 18 roku życia ponieważ nie może być szereg skutków ubocznych, i dlatego, że wiele z tych leków nie reagują tak samo z młodych ludzi, jak zrobić z dorosłymi, nie jest to zalecane, że ludzie młodsi od 18 się je jako środek do leczenia depresji. Ponadto, leki przeciwdepresyjne czasu pracy. Wiele osób uważa, że ​​jak tylko rozpocząć przyjmowanie leku ich depresja zniknie. Nie prawda. Leki przeciwdepresyjne potrzebują czasu, aby dostać się do systemu i pracy na spowolnienie usunięcie istotnych chemicznych w mózgu. To może trwać od trzech do pięciu tygodni.