adcov.com

Lidoderm Side Effects

Lidoderm Side Effects


Chociaż lidoderm może pomóc złagodzić ból z gontów i innych warunków, stosując zbyt wiele może okazać się niebezpieczne. Stosując lidoderm skóry, które zostały spalone, cięcia lub uszkodzonej może spowodować poważne skutki uboczne, gdyż lidoderm może wejść do krwiobiegu przez przecięcie skóry o wiele szybciej i uszkodzenia skóry może być bardziej podrażniona przez ten lek.

Lidoderm

Lidoderm jest znieczulenie. Działa on w organizmie poprzez hamowanie nerwowych sygnałów. Przez paraliżujący skórę lidoderm, procedury medyczne --- jak się szwów --- może być podjęte. Ale przy użyciu zbyt dużo lidoderm może okazać się śmiertelne i jest większa możliwość, gdy osoba jest w korzystaniu z produktu bez nadzoru lekarza.

Jednakże, zgodnie z Drugs.com, były rzeczywiste przypadki, w których przedawkowanie nastąpiło w wyniku kobiety wydawano paraliżujący lek na mammografii. Jednak lidoderm służy również do bólu odczuwanego po półpasiec. Jednakże nie powinny być stosowane podczas części blister półpaśca i skóra nie powinna być pokryta okłady lub bandaży po nałożeniu.

Śmierć

Najbardziej niebezpiecznym efektem ubocznym stosowania lidoderm (przedawkowania), może prowadzić do śmierci i wystąpić z powodu nadużywania. Zajmuje małą ilość tego leku tylko w celu znieczulenia obszaru. Jeśli lidoderm jest używany do bólu doświadczyła postu półpasiec, nie należy obficie stosowane, ponieważ może wprowadzić do krwi przez skórę.

W rzeczywistości, medycznego powinny być konsultowane o dokładnej ilości aplikacji, które należy stosować przed tym produktów używają, aby uniknąć śmiertelnego efekt uboczny. Inne objawy przedawkowania oprócz śmierci jest również poważne i powinny skłonić osobę szukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Inne Przedawkowanie Objawy

Śpiączka, drgawki, drgawki, nierówne bicie serca i niewydolność oddechowa (gdy osoba przestaje oddychać) wszystko może być objawy przedawkowania lidoderm. Należy unikać stosowania lidoderm dowolnego skóry zawiera kawałki lub irytuje --- jak ognisk łupku --- lub że jest ono opuchnięte, spalone w jakikolwiek sposób.

Inne działania niepożądane

Podrażnienie skóry, zaczerwienienie, obrzęk, senność, zaburzenia widzenia, splątanie i drgawki mogą być doświadczane jako skutki uboczne lidoderm. Jeśli lidoderm stosuje się w połączeniu z pewnymi lekami, mogą wystąpić niepożądane reakcje. Leki te obejmują Mexitil, Norpace, Tambocor, Tonocard i Procan.

Lidoderm krosowe Side Effects

Wysypka, pokrzywka, świąd, zmiany nastroju i zmiany psychiczne, a także nerwowość są możliwe skutki uboczne stosowania plastrów lidoderm. Inne możliwe i bardziej poważne skutki uboczne tego typu lidoderm m.in. trudności z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, zmiany słuchu, dzwonienie w uszach, płytki oddech, zaburzenia widzenia i wymioty.

Znaczenie

Lidoderm --- który jest również znany jako lidokainy miejscowego w łagodniejszym preparatu --- została wykorzystana do pomocy przy opalaniu bólu, trujący bluszcz, ukąszenia owadów i podrażnienia skóry. To także stosuje się do leczenia ran znajdujących się w jamie ustnej.