adcov.com

Letnie rośliny na garnki

Letnie rośliny na garnki

Uprawy kwiatów w doniczkach w okresie letnim jest świetny sposób, aby dodać kolor do prawie każdego miejsca w stoczni. Napełnić pojemnik doskonale odprowadzanie potting gleby. Pamiętaj, aby wody rośliny kontener częściej, niż gdyby były one w ziemi. Dać kwiaty odpowiednie ilości nawozu i zostaniesz nagrodzony z pięknych kwiatów całe lato.

Goździk

Goździk, lub "róże" tak jak są one często nazywane, jest staromodny roślin ząbkowane kwiaty, które wahają się od jednego do kilku centymetrów na. Już od dawna ulubionym miejscem do uprawy w doniczkach. Pachnące kwiaty są nie tylko w różowy ale również czerwony, biały, pomarańczowy, fioletowy i Żurawina. Goździk jest wytrzymały lato roczne we wszystkich strefach Stanów Zjednoczonych, z 6 cali do 2 metrów wysokości. Rozwijać je w donice, które uzyskać pełne słońce.

Nasturcja

Nasturcja (Tropaeolum majus) będzie rosnąć w najbiedniejszych gleb. To już od wieków wiadomo, że starożytni Rzymianie. Nasturcja liście i kwiaty są jadalne. W zależności od odmiany wybierzesz, rośliny będą rosły między 9 a 16 centymetrów wysokości. Nasturcja na słodko pachnące kwiaty będą wszystkie kwitną latem długie w kolorach czerwonym, żółtym i pomarańczowym. Oni potrzebują pełnej słońca, aby się rozwijać, i są jednoroczne hardy lato we wszystkich strefach Stanów Zjednoczonych.

Swan River stokrotka

Swan river daisy, lub Brachycome, ma Darmowe kwitnienia kwiaty, które przypominają daisy. Jego rozwinięciem płatki stożkowe końcówki, co kwiat, wyglądać jak gwiazda. Są pachnące i kwitną w kolorach: niebieski, biały i fioletu, z wczesnym latem upadku, począwszy od 1 do 1 1/2 cali średnicy. Liści jest koronkowy i pierzaste. W zależności od odmiany rośliny mogą rosnąć do wysokości 8 do 16 cali. Stokrotka rzeki swan lubi pełne słońce. Ten roczny kwiat lato jest wytrzymały we wszystkich strefach Stanów Zjednoczonych.

Nemesia

Nemesia (Nemesia Lak (roślina) "Maskarada") mają niezwykłe kwiaty, które wyglądają jak rozbite twarze. ¼ Cala kwiaty mają kształt lawenda niebieska maska na złote płatki. Kwiaty są pachnące i pachnie jak kokos. Nemesia rośnie do wysokości 12 cali i jest po prostu tak szeroki. Nemesia w pojemnikach z dobrze osuszenie gleby rośnie w pełnym słońcu. Zakład będzie mieć dziesiątki kwiaty, trwały przez lata. Ten roczny kwiat lato jest wytrzymały we wszystkich strefach Stanów Zjednoczonych.