adcov.com

Lepiej jest Kastylia Mydło dla dzieci?

Lepiej jest Kastylia Mydło dla dzieci?


Wielu rodziców są czujni o osłonie od niezdrowych swoje dzieci i być może szkodliwych składników w żywności, jak również produktów codziennego użytku są one narażone na. Produkty z wszystkich naturalnych składników, są wysoko na liście, co rodzice chcą, aby ich dzieci w użyciu i Kastylia mydło pasuje do tej kategorii. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych, to reklamowany jako zdrowszego wyboru - ze względu na to, co nie zawiera - niż tradycyjne mydła.

Kastylia Soap Składniki

"True" Kastylia mydło, które powstały w Hiszpanii, jest wykonany z oliwy z oliwek i nie zawiera żadnych sztucznych składników. Dziś, choć nazwa "Kastylia" obejmuje wszelkie mydła, które jest wykonane z oleju roślinnego - kokos i jojoba są powszechnie stosowane - to wciąż wolne od chemikaliów i tłuszczów zwierzęcych. Jest używany do mycia skóry i włosów w postaci pręta. W postaci ciekłej jest używany jako krem ​​do golenia, mydła do prania i zmywania i szamponu dla zwierząt.

Zwykłe mydła Składniki

Mydła konwencjonalne, w tym te przeznaczone specjalnie dla niemowląt i dzieci, zawierać dodatki i konserwanty. Dwa z nich - parabenów i ftalanów - mogą mieć wpływ na poziom hormonów w organizmie, według ekspertów wczesnego dzieciństwa dr Harvey Karp, który zauważa, że ​​parabeny i ftalany są wchłaniane przez skórę i zostały znalezione w moczu dzieci.

Dane naukowe dotyczące szkodliwych składników

Nie ma naukowych dowodów, że substancje chemiczne w konwencjonalnych mydłach wpływa na rozwój dzieci. Czy mogą podrażniać wrażliwą skórę dzieci jest inna sprawa. Chemikalia czyszczące także stosowane w ciężkich i olejów silnikowych są stosowane w konwencjonalnych mydłach. Możliwe skutki uboczne tych substancji - anionowe środki powierzchniowo czynne - m.in. egzemy i wysypki. Częściej niż mydło, szampon jest sprawcą wielu reakcji alergicznych. Według ZOZ Naturalnej Żywności i Leków otrzymuje znaczną liczbę skarg dotyczących podrażnienia oczu i skóry głowy i obrzęk twarzy, rąk i ramion, które są prawdopodobnie spowodowane przez laurylosiarczan sodu stosowanego w szamponie - i mydła - - do piany zwiększyć.

Swobodnego wyboru chemiczne

Chyba, że ​​są uczulone na jego składniki, Kastylia mydło jest bezpieczny wybór dla dzieci, a jeśli nie chcesz narażać ich na potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych, to lepszym wyborem niż tradycyjne mydła. Cokolwiek mydło wybrać dla swoich dzieci, dermatologów i pediatrów zaleca się go stosować z umiarem. Dzieci nie muszą być myte częściej niż trzy razy w tygodniu, a starsze dzieci, aby uzyskać czysty, to nie jest konieczne, aby mydłem całego ciała. Używać mydła tylko w "pęknięć i szczelin": pod pachami, pachwiny i między palcami; Pozostała część korpusu może być już przez mokrą facecloth. A ponieważ Castilla mydła w postaci paska może być użyty do mycia włosów, to zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych powodowanych przez konwencjonalne szamponów.