adcov.com

Lemoniada i syrop klonowy w Colon & Body Detox

W czasie toksyny mogą gromadzić się w wyściółce jelita grubego oraz w komórkach tłuszczowych. Te toksyny może czujesz się zmęczony i ospały i zmniejszyć bystrości umysłu. Pomaga oczyścić organizm wypłukać toksyny. Master Cleanse jest 16-dniowy program, który wykorzystuje połączenie lemoniady, syropu klonowego i pieprzu cayenne.

Cleanse

Master Cleanse ma trzy fazy: łatwość w, dieta lemoniady, łatwość z. Przed rozpoczęciem diety należy wziąć trzy dni, aby przygotować swoje ciało na prawie dwa tygodnie bez stałego pokarmu. Pierwszy dzień swobodnie jeść sałatki z orzechów i nasion, drugi dzień masz soki i buliony, a trzeci dzień nic oprócz soku pomarańczowego spożywać.

Po zakończeniu fazy łatwość w, rozpoczęciem diety lemoniady. Lemoniada jest w następujących proporcjach: 3 małe cytryny wyciska, 14 łyżek syropu klonowego, 2 łyżeczki pieprzu cayenne i 2 litry wody oczyszczonej. Można pić jak najwięcej tego, jak chcesz przez 10 dni.

Po 10 dniach na diecie lemoniady, to łatwość z powrotem do jedzenia pokarmów stałych, zaczynając od soku pomarańczowego, w pierwszym dniu. Na drugim i trzecim dni można jeść świeże owoce i warzywa. Potem możesz powrócić do normalnej diety.

Częste błędy

Istnieje kilka typowych błędów popełnianych podczas prowadzenia Master Cleanse. Sprawdź, czy masz czyste, syrop klonowy nierafinowany, aby zapewnić, że ma składników odżywczych organizm potrzebuje podczas diety. Nie pomijaj łatwości-in i łatwość z faz. Nie robi łatwości może apetyt znacznie silniejsze, gdy na diecie. Omijając łatwość się na cheeseburgera może prowadzić do poważnych skurcze żołądka i choroby. Jeśli nie są w stanie zakończyć dietę dla 10 dni z powodu pragnienia, nie pominąć fazę łatwość z. To jest ważne, aby pomagając przestawić na pokarm stały.

Niebezpieczeństwa

Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu detox tak ważną, jak Master Cleanse. Możesz mieć stan zdrowia, który nie pozwala Ci zrobić taką ekstremalną dietę.

Po oczyszczeniu, może czuć się zmęczony i ospały. Jest to wynikiem toksyn są uwalniane do systemu. Upewnij się, że nadal pije, aby wyeliminować toksyny i spróbuj zrobić to oczyścić, kiedy masz lekką pracą.

Jeśli czujesz, zawroty głowy lub zawroty głowy, skonsultować się z lekarzem. Może to być znak ostrzegawczy, że masz zaburzenia równowagi elektrolitowej, które mogłyby doprowadzić do poważnego problemu zdrowotnego, w tym śpiączki lub zatrzymanie akcji serca.

Większość ludzi zaleca się użycie przeczyszczające herbaty, takie jak Smooth Move lub lewatywy promowania regularne wypróżnienia podczas oczyścić. Zapobiega to gromadzeniu się toksyn. Jeżeli nie występują ruchy jelit, skonsultować się z lekarzem. Nie rób więcej niż jednej lewatywy co 24 godziny.