adcov.com

Lekkie sprawdzić silnik nie zgaśnie na mój VW New Beetle

Lekkie sprawdzić silnik nie zgaśnie na mój VW New Beetle

"Check Engine" światło w nowy Volkswagen Beetle zapala się, gdy w samochodzie komputer wykryje problem z pojazdu. Problemy, które powodują ta światło, które przyszło na mogą być stosunkowo niewielkie lub bardzo poważne. Jeśli światło "Check Engine" chodz w new Beetle, oznacza to, że istnieje problem z samochodu, który musi być skierowana przez mechanika. Kontrolka "Check Engine" na swoim VW jest swego rodzaju catch-all system ostrzegania. Jeśli istnieje problem w swoim VW i komputer samochodowy zmysłów to, będzie powodować światło. To jest często spowodowane przez nieprawidłowe działanie czujników, ale można również przyjść ze względu na rzeczywiste fizyczne problemy z silnika lub pokrewne componants. Silnikowe problemy, które powodują lekkie sprawdzić silnik kompresji zagadnienia związane lub nie powiodło się części.

Instrukcje

• Wziąć Beetle do samochodowych firmy, która oferuje diagnostyki za pomocą czytnika kodu błędu pojazdu. Wiele sklepów części auto będzie skanować pojazdów z ich skanery kod za darmo. Czytnik kodów skanuje komputer chrząszcz i identyfikuje kodów usterek problem z samochodu, który spowodował światła pojawiają się. Według strony internetowej AA1Car można tylko zresetować światła przez kasowanie kodów błędów ze skanerem kodu.

• Badania kody błędów i ustalić, co one oznaczają, przy użyciu dwóch stron internetowych w "zasoby" poniżej jako pewien rozpoczęcie punkt. Może trzeba mieć diagnostyczne książka, która idzie z skanera, aby określić, jakie problemy są wyzwalanie lekkie sprawdzić silnik. Należy również pamiętać, że może pojawić się wiele kodów błędów. Jeden lub wszystkie kwestie może wymagać naprawy przed światła wyłączy.

• Chrząszcz do mechanika i mieć mechanik naprawy problemów i zresetować komputer, aby kasowanie kodów błędów, które czynią światło sprawdzić silnik chodź. Po naprawieniu problemu, samochód powinien ponownie wyzwala komunikaty o błędach. Należy jednak pamiętać, że inny problem może wystąpić w późniejszym czasie i powodować światła, aby wrócić.