adcov.com

Leki stosowane w leczeniu przewlekłego zaparcia idiopatyczne

Przewlekłe idiopatyczne zaparcia jest typ zaparcia, które nie jest spowodowane przez braki w diecie i stylu życia innych. Osoby z przewlekłą idiopatyczną zaparcia często opierają się na jednym lub kilku rodzajów leków do leczenia. Oto sześć typowe leki stosowane do leczenia tej choroby.

Światłowód

Niektóre osoby z przewlekłą idiopatyczną zaparcia znaleźli ulgę w ich częste zaparcia stosując terapie błonnik jako suplement diety. Światłowód ten jest dostępny bez recepty w postaci tabletek, opłatków, a w postaci proszku włókien.

Kału Zmiękczacze

Zaparcie spowodowane jest utwardzanie kał, znane również jako taborety w odbytnicy i w okrężnicy. Środki zmiękczające stolec nie może całkowicie zatrzymać zaparcia dzieje, ale przyczyni się do złagodzenia stołki tak, że są one łatwe do przejść bez nadmiernego parcia.

Środków przeczyszczających

Środków przeczyszczających, takich jak bisakodylu i senna, pracy w nocy lub w ciągu kilku minut, gdy podjęte w formie czopków stymulować ścianę jelita do łagodzenia przewlekłego zaparcia. Środków przeczyszczających są dostępne over-the-counter. Tego rodzaju środki przeczyszczające można uzależnia i powinny być zmieniane z innymi metodami leczenia przewlekłego zaparcia samoistne.

Lewatywy

Wiele osób korzysta tylko lewatywy w leczeniu przewlekłego zaparcia idiopatyczne. Dla tego typu ludzi, są zazwyczaj dwie skrajności: możliwość wypróżnienia naprawdę łatwo, lub będące bardzo często i poważnie zaparcia. Lewatywa lewatywa podobne maszyny i urządzenia są łatwo dostępne bez recepty w wielu domów towarowych, supermarketach i aptekach.

Czopki do przewlekłego zaparcia idiopatyczne

Czopki są umieszczane w odbytnicy i topi się w temperaturze ciała. Przeczyszczające czopków są zwykle wykonane z gliceryną lub bisakodylu. Gliceryna czopków są bardziej przeczyszczający smarowego niż bisakodyl, który jest środkiem przeczyszczającym pobudzającym.

Mleko z Magnesia

Mleko magnezu jest jednym z mniej przyjemnymi środków przewlekłego zaparcia idiopatyczne. Mimo, że wiele osób nie lubi jej smaku, mleko magnezji działa w ciągu kilku godzin, aby złagodzić skurcze, wzdęcia, a do produkcji wypróżnienia. Mleko z magnezu jest dostępny bez recepty w wielu drogeriach.