adcov.com

Leki naturalne Sprzątanie

Leki naturalne Sprzątanie


Zaoszczędzić pieniądze i być miły dla środowiska poprzez poszukiwanie rozwiązań naturalnych alternatyw dla czyszczenia chemicznego. Trzymaj kilka prostych składników przydatnych do pokrycia większości zadań czyszczenia gospodarstwa domowego będzie można napotkać. Naturalne składniki są zwykle bezpieczniejsze w użyciu wokół dzieci i zwierząt i mniej prawdopodobne, aby powodować problemy zdrowotne.

Ocet

Destylowanej octu jest gwiazdą sprzątanie domu. Maven bytowe Heloise zachwala ocet jako sposób, aby usunąć dysk skalę wody, zabijają niechciane trawy i usuwa zapachy. Inni używają go do czyszczenia okien i liczniki, otwarte kanalizacji i czyste podłogi z drewna. Usuwa tłuszcz i pleśń. Rozcieńczyć ocet z wodą dla większości zastosowań.

Soda oczyszczona

Cynthia Ewer, autor "domowych pracach porządkowych: Cut bałaganu, prędkość czyszczenia i Cut the Chaos", zaleca, sodę jako naturalny dezodorant. Ona używa go jako łagodny materiał ścierny w postaci suchej mieszanki z wodą lub w postaci pasty do cięższych prac. Zmiękcza również wodę. Posypać trochę na dnie kosza na śmieci wymienić zakupiony może dezodorant.

Alkoholu tarcie

"Za pomocą tego szkła przepis sprayu do czyszczenia okien, luster, chromowane uchwyty i dla błyszczące wykończenie płytkami ceramicznymi o twardej nawierzchni", mówi Ewer. Ona miesza 1 szklanka każdego alkoholu izopropylowego i wody z 1 łyżką octu i używa go z sprayem utrzymać powierzchnie lśniące. Właściwości dezynfekujące działanie alkoholu zarobić to miejsce w apteczce, jak również.

Amoniak

Jasne, nonsudsing amoniak stanowi podstawę do rozwiązania czyszczenia, który jest silniejszy niż octem. Do 2 szklanki wody, 1 łyżkę Ewer dodaje każdej z amoniaku i jasnego prania, aby silny strumień czyszczący wszystkim przeznaczenia. Uwaga: amoniak jest niebezpieczne dla dzieci i zwierząt. Jego silne opary mogą być irytujące.

Sok z cytryny

Czysty zapach ryb lub cebuli z rąk zmywając je w soku z cytryny. Jego właściwości sprawiają, że kwas skuteczny wobec wielu rodzajów bakterii. Zmieszaj ½ szklanki soku z cytryny do 1 szklanki oliwy z oliwek, aby dzbanek na politury przepis. Dobrze wstrząsnąć i nałożyć niewielką ilość równomiernie na meble czystą szmatką flanelową, a następnie wysuszyć.

Gazeta

Wczorajsze gazety stanowi alternatywę dla ręczników papierowych do zadań, takich jak mycie okien. Użyj go, aby wchłonąć rozlany na twardych powierzchniach, ale uważaj na gazetowym, plamy na powierzchni chłonnych.

Inne składniki

Anne Field, specjalista rozszerzenie z Michigan State University, oferuje dodatkowe produkty do rozpatrzenia. Wspólna domowego wybielacza, olej lniany i krem ​​z kamienia nazębnego są wśród składników zawartych w niej przepisów do różnych prac domowych.