adcov.com

Leki naturalne skurcze pęcherza

Nietrzymanie moczu polega na utracie kontroli nad swoimi funkcji pęcherza moczowego. Istnieją różne rodzaje nietrzymania moczu, w tym nietrzymania moczu, nagłym i nieoczekiwany skurcz pęcherza moczowego. Te skurcze pęcherza moczowego może być również spowodowane przez podrażnienia pęcherza z powodu nadmiernego spożywania napojów gazowanych, kawy, herbaty, jak również zużycie sztucznych środków słodzących, syrop kukurydziany i pikantne, słodkich lub kwaśnych pokarmów. Skurcze pęcherza może musisz częściej oddawać mocz. Na szczęście, niektóre zioła mogą złagodzić stan.

Nawłoć

W "Kobiet Zioła: Zdrowia Kobiet", autorzy Christopher Hobbs i Kathi Keville wyjaśnić, że nawłoć jest herb, który pomaga łagodzić skurcze pęcherza. Nawłoć jest często stosowany w leczeniu infekcji dróg moczowych, zapalenie, zapalenie pęcherza moczowego, infekcje nerek i skurcze pęcherza. Roślina ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwskurczowe, a także działa jako naturalny środek moczopędny.

Autorzy zalecają, aby zaparzyć 2 łyżeczki. z nawłoci w filiżance gorącej wody. Pić tej herbaty trzy do pięciu razy dziennie w celu złagodzenia skurczów pęcherza. Alternatywnie, dodać 2 kroplomierze, zakraplacze pełne nawłoci nalewki do filiżanki herbaty babki, i pić trzy do pięciu razy dziennie. Nie używać nawłoci jeśli jesteś w ciąży, karmienia piersią lub masz powikłań sercowo-naczyniowych.

Lepiężnik

W "naturalnych metod leczenia nietrzymania moczu: Korzystanie Lepiężnik i inne suplementy naturalne w leczeniu zaburzeń kontroli pęcherza", autor wyjaśnia, że ​​Rita Elkins Lepiężnik jest zioło, które może złagodzić skurcze pęcherza. Lepiężnik jest naturalny lek przeciwbólowy i zawiera petasin, związek, który oferuje właściwości przeciwskurczowe. Butterbur jest dostępny w postaci kapsułek; spożywać 75 mg dwa razy dziennie podczas posiłków dla ułatwienia trawienia. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego zioła.

Krwawnik pospolity

W "ziołowe środki: łatwy i szybki przewodnik do występujących zaburzeń i ich preparatów ziołowych," autorzy Asa Hershoff i Andrea Rotelli wyjaśnić, że krwawnik ma antybakteryjne i przeciwzapalne. Krwawnik zatrzymuje krwawienie, tonizuje dróg moczowych i oferuje korzyści podczas uśmierzające ból zmniejsza skurcze pęcherza. Konsumować jak herbata, stromym 1 do 2 łyżeczki. z suszonych ziół w 1 szklance przegotowanej wody przez 10 minut. Szczep herbaty i pozostawić do ostygnięcia. Drink to trzy razy dziennie. Alternatywnie się od 2 do 4 g krwawnika w postaci kapsułek trzy razy dziennie w celu zmniejszenia skurczów pęcherza.

Nie stosować krwawnik pospolity, jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią; zioło może spowodować ciążę kobieta do poronienia, a nie ma wystarczających dostępnych badań ujawniające skutki krwawnika na płód. Krwawnik pospolity może wchodzić w interakcje z leków zobojętniających, cymetydyna, ranitydyna, famotydyna, esomeprazolem, omeprazol i lanzoprazol. Uważaj, aby nie używać krwawnika z leków ciśnienie krwi; krwawnik może nasilać ich działanie. Krwawnik ma łagodne działanie uspokajające działanie i może nasilać działanie środki przeciwdrgawkowe, fenytoina, barbiturany, alprazolam, diazepam, solpidem, zaleplonu, eszopiklon i ramelteon.