adcov.com

Leki naturalne dla kobiet Łysienie

Kobiety tracą włosy w obliczu jeszcze większego zażenowania i wstydu, niż ludzi, którzy cierpią z powodu tej samej choroby. Kobiet doświadczy różnych przyczyn przerzedzenia włosów i wypadanie włosów. Znalezienie przyczyny problemu jest pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedniego naturalnego leczenia choroby.

Ustalić przyczynę

Testosteron jest jednym z największych przyczyn utraty włosów dla mężczyzn i kobiet. Kiedy kobiety osiągają wiek menopauzy ciało doświadcza braku równowagi hormonalnej, gdy spadek poziomu estrogenów. Kobiety, które doświadczają przerzedzenie włosów lub utrata włosów podczas wieku menopauzy mogą znaleźć naturalnych środków, aby przywrócić równowagę hormonalną i zatrzymać włosy przerzedzone.
Stres i emocjonalny uraz może być również przyczyną przerzedzenia włosów i wypadanie włosów. Jeśli wypadanie włosów jest spowodowane nadmiernym stresem, znalezienia naturalnych sposobów na relaks i pozbycie się stresu może zatrzymać wypadanie włosów, jak również.
Odżywianie jest również ważnym elementem zdrowych włosów. Zrównoważona naturalna dieta jest ważne, aby zachować komórki produkujące zdrowe włosy.

Naturalne leczenie hormonalne

Hormonalna terapia zastępcza jest często stosowany w okresie menopauzy, aby przywrócić prawidłową ilość estrogenu, który przeciwdziała szkodliwy wpływ zbyt testosteronu w organizmie. Testosteron jest odpowiedzialny za utratę włosów i hormonalnych przerzedzenie włosów u starszych kobiet i mężczyzn. Naturalne suplementy i zioła mogą być podjęte w celu przywrócenia naturalnej równowagi estrogenów za pomocą estrogenów oparciu roślin. Cohosh Black, szałwia, Dong Quai i ashwaganda dodawane do diety może przywrócić równowagę hormonalną i zatrzymać włosy przerzedzone.
Saw Palmetto jest inny wybór dla hormonalnego wypadania włosów, ponieważ blokuje dihydrotestosteron, który jest uważany za główną przyczynę utraty włosów u mężczyzn i kobiet. Zielarz lub Naturopath może pomóc określić, które zioła używać do hormonalnego wypadania włosów.

Odżywianie i Stress Relief

Kobiety często tracą włosy, gdy przechodzi przez trudny okres lub nadmiernej ilości stresu w ich życiu. Aromaterapia jest naturalnym lekarstwem na nadmierny stres lub uraz, który może wpłynąć nastrój i doprowadzić poczucie dobrego samopoczucia. Olejki eteryczne pochodzące z roślin i ziół i zapach uważany jest oddziałują na mózg w celu doprowadzenia do pożądanych wyników.
Omega-3 kwasy tłuszczowe są również ważnym elementem zdrowej skóry i włosów. W tym oleju z ryb lub kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego w diecie może poprawić jakość i stan włosów. Przerzedzenie włosów może korzystać z tym te suplementy w diecie. Niedożywienie powoduje także włosy cienkie i wypadają. Dobrze zbilansowana dieta jest najprostszym naturalny środek na wypadanie włosów i przerzedzenie włosów u kobiet. Suplement diety z multiwitaminy, aby zapewnić, że otrzymujesz wszystko, co organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Szampon do włosów naturalnych i produkty

Wiele szamponów i produktów do włosów na rynku zawierają agresywnych środków chemicznych, które mogą spowodować uszkodzenie włosów. Choć wypadanie włosów i przerzedzenie włosów występuje, gdy pęcherzyk nie rosną nowe włosy, można również wystąpić wypadanie włosów i przerzedzenie włosów z pęknięcia i uszkodzenia. Unikaj szamponów, które używają laurylosiarczan sodu, Kokoamid DEA i siarczan amonu laureth ponieważ będą one wysuszyć włosy i skórę głowy. Zamiast patrzeć na szampony, które zawierają naturalne składniki, takie jak rozmaryn, jojoba i rumianku do szamponu włosy.