adcov.com

Leki na podpuchnięte oczy Ze względu na płacz

Leki na podpuchnięte oczy Ze względu na płacz


Podpuchnięte oczy mogą być niemile widziane, ale częstym skutkiem ubocznym długotrwałego płaczu. Dlaczego to nie występuje? Nadmiar soli lub sodu, od łez może zbudować w swoim łzowych. Skóra wokół oczu w tym powiek górnych i dolnych może puchnąć od razu po krzyku, aż do następnego dnia rano. Może to być bardzo nieprzyjemne i krępujące. Możesz tylko czołgać z powrotem do łóżka i mieć inny płakać nad tym stanie, ale nie bójcie się. Oto kilka prostych środków dostępnych, że będzie Pan uśmiecha się ponownie w krótkim czasie.

Strona główna zadośćuczynienie

Istnieje wiele opcji dostępnych w swojej szafie, lodówce, zamrażarce lub w pobliżu domu.

Torebki herbaty są doskonałym wyborem. Kofeiny w herbacie umożliwia zacisnąć naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie obrzęku. Aby rozpocząć, zanurzyć torebki herbaty - czarny lub zielony - w zimnej wodzie. Następnie owiń schłodzone torebki herbaty w papierowym ręcznikiem, położyć się i umieścić je na oczy przez 10 minut lub więcej i opuchlizna powinna zejść.

Ogórki są wypróbowane i prawdziwe inna opcja. Weź dwa schłodzone plasterki ogórka i umieścić je na oczy na 10 do 15 minut, aby odświeżyć i odmłodzić.

Mleka i wody mieszanina może także przynieść ulgę. Zwilżyć wacik lub płatek z kombinacją lodowatej wody i mleka schłodzonego. Zamknij oczy, namoczone klocki umieścić nad nimi i zapalenie wkrótce obniżone.

Nie mamy żadnych mleka, torebki herbaty i ogórki? Masz inną odpowiednią opcję w szufladzie srebra: łyżkę. Trzymać łyżeczki metalowe w zamrażarce, aby je schłodzić. Umieścić łyżkę w każdym oku, aż osiągnie temperaturę pokojową. Możesz zacząć od co najmniej sześciu zamrażania łyżki tak, że można zastąpić łyżką temperaturze pokojowej z chłodzonym jednego, ile potrzeba.

Rozwiązania ze sklepu

Zdrowie i uroda alejce z lokalnego sklepu z rynku, czy odmiany oferuje również wielką plant-, vitamin- oraz produkty mineralne, które mogą być pomocne.

Istnieje wiele korzyści kremy i maski oko oko dostępne. Wiele z nich jest wykonane przy użyciu ekstraktów roślinnych, takich jak rumianek, ogórek, mięty i aloesu. Produkty te działają najlepiej, gdy w lodówce, więc zachować je schłodzone i gotowe mieć pod ręką, aby zmniejszyć opuchliznę. Szukaj produktów z aloesem i witaminą E, które dostarczają wilgoci w celu zmniejszenia stanu zapalnego i pomóc złagodzić ból.

Środki ostrożności

Zabiegi hemoroidy są często zalecane dla podpuchnięte oczy. Podczas gdy produkty te są znane z ich zdolności do zmniejszenia obrzęków i opuchlizny, będą tworzyć uczucie pieczenia w twoich oczach, więc postępować ostrożnie.