adcov.com

Leki na kaszel i Drip postnasal

Leki na kaszel i Drip postnasal


Postnasal kroplówka może być dość przykry problem mają. W połączeniu z kaszlem, dzień idzie coraz gorzej. Istnieje wiele różnych możliwości leczenia tam, aby pomóc opanować kaszel i katar. Prawdopodobnie właścicielem wielu składników zabiegów, już, więc zanim pójdziesz do lekarza, spróbuj jednego.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy ma wiele właściwości leczniczych, które mogą pomóc walczyć kaszel i kapać z nosa. Jego enzymy lecznicze zostały wykorzystane, aby pomóc przezwyciężyć wiele innych schorzeń, takich jak problemy z trawieniem. Na kaszel i przeziębienie, wymieszać kilka łyżek octu w szklance wody. Umieścić go w lodówce lub w łóżku, w zależności będzie bardziej wygodne. Wziąć łyk, gdy czujesz ochotę kaszel i uczucie powinny odejść.

Czosnek

Czosnek jest jednym z pracowników cud natury. Od dawna stosowany w leczeniu wielu różnych stanów medycznych, takich jak grypy i przeziębienia. To również niesamowite w leczeniu kaszlu. Z tego wniosek, czosnek może być w syropie na kaszel, który będzie płaszcz gardła wystarczy zatrzymać kaszel, który z kolei będzie zatrzymać kroplówki nosa. Aby przygotować, posiekać kilka ząbków czosnku i umieścić je w słoiku. Całkowicie pokryć czosnek z miodem i niech marynować przez co najmniej 24 godzin. Gdy masz chęć kaszlu, weź łyżkę mieszanki i kaszel zatrzyma.

Parowy

Wiele razy kaszel i przeziębienie jest spowodowane przez zbyt mało wilgoci w kanałach powietrznych. Kaszel wynika z suchości i wiele razy do zapalenia gardła, powodując postnasal kroplówkę. Aby temu zapobiec, należy ponownie wprowadzić wilgoć do dróg oddechowych. Można to zrobić, biorąc gorący prysznic lub wanna i oddychania w pary. Można też gotować wodę na kuchence i oddech w pary oddaje.