adcov.com

Leki homeopatyczne dla Hydradenitis

Hydradenitis suppurativa jest ciężka postać trądziku. Warunkiem jest bardziej intensywne i bolesne niż większość form trądziku. Charakteryzuje się intensywnym wągr wyprysków i zmian skórnych. Jest ona traktowana przez tych samych zabiegów homeopatycznych stosowanych do innych form trądziku.

Leki homeopatyczne

Według książki "Alternatywne wyleczonych" Bill Gottlieb, istnieje wiele skutecznych naturalnych metod leczenia trądziku na wszystkich poziomach, w tym hydradenitis. Beta-karoten i witamina B to dwa z głównych zabiegów proponowanych.

Beta-karoten, postać witaminy A, uważa się, że do zwalczania bakterii na skórze. To pomaga zapobiec trądzik. B-kompleks witamin pomaga złagodzić stres, który może być czynnikiem przyczyniającym się do powstawania trądziku.

"Recepta na Nutritional Healing", przez Phyllis Balch, zaleca również witaminy A i B, a także witaminy C, D i E, cynk, srebro koloidalne i potasu. Takie składniki odżywcze mogą pomóc w zapobieganiu trądzik i hydradenitis.

Unikać Hydradenitis

Rekomendacje dla tych, skłonność do hydradenitis lub trądziku obejmują dietę o wysokiej zawartości włókna, jeść dużo surowych produktów spożywczych, w tym owoców i pić co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Alkohol, żywności wysokiej zawartości tłuszczu i produkty mleczne powinny być unikane.

Podczas odżywianie jest podstawowym czynnikiem w kontaktach z hydradenitis i wszystkich rodzajów trądziku, są pewne formy tych zaburzeń, które mają bardziej szczegółowe przyczyny i leczenie.

Niektóre kobiety mają trądzik lub hydradenitis zaostrzenia związane z menstruacją. Dzieje się tak, gdy organizm uwalnia progesteron po owulacji. Może to również prowadzić w pewnych progesteronu z doustnymi środkami antykoncepcyjnymi. Kwasy tłuszczowe są sugerowane do łagodzenia miesiączkowego trądzik i hydradenitis.

Hydradenitis i trądzik może pojawić się w okresie dojrzewania, gdy zwiększa męskie hormony płciowe. Hormony, takie jak androgeny stymulowania produkcji sebum, oleistą substancję, która smaruje na skórę. Olej wychwytuje także bakterii w porach skóry, co skłoniło zakaźnych wyprysków trądziku i hydradenitis.

Utrzymując skórę czystą i mycia się oleju pomaga zmniejszyć trądzik i hydradenitis w młodzieńczych lat. Nastolatki powinny myć nie więcej niż dwa razy dziennie z mydeł przeznaczonych do usunięcia olejów skóry. Kobiety nie powinny nosić makijażu, jeśli są one podatne na trądzik lub hydradenitis.

Inne propozycje obejmują unikanie stresu, spędzając 15 minut na słońcu, regularne ćwiczenia i uzyskanie odpowiedniego snu.