adcov.com

Lęk leki menstruacyjne

Lęk leki menstruacyjne


Miesiączka może powodować kobietom czuć się inaczej i niewygodne. Może to być odczuwane objawów fizycznych, takich jak wzdęcia i skurcze, lecz może być również zmiana stanu psychicznego, w tym łagodnych do umiarkowanych lęków. Na szczęście, menstruacyjny lęk może być traktowane z łatwością za pomocą kilku metod naturalnych.

Picie herbaty ziołowe

Herbaty ziołowe są pewne bardzo relaksujące i może uspokoić lęk ataków i łagodzą stres. Jednym z najlepszych herbat na lęk jest herbata rumianek, po prostu wykonane z płatków kwiatów rumianku. Rumianku może być podjęta w ciągu dnia, ale zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakiejkolwiek nowej substancji, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży. Można kupić w każdej rumianku sklepie ze zdrową żywnością lub naturalnych produktów spożywczych rynku, i zabrać go zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Korzystanie Flower Essences

Esencje kwiatowe ekstrakty określonych kwiatów, kory i mieszanki roślin, które są połączone w specyficzny sposób, który będzie koją różne problemy nastroju, w zależności od tego, jak są one mieszane. Jednym z najbardziej popularnych marek Flower Essence jest Bach, które można kupić w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Ponieważ każdy środek jest specjalnie dostosowane do specyficznych warunków emocjonalnych, ważne jest, aby zapoznać się z zaleceniami zamieszczonymi w każdej butelce Flower Essence. Trwać do czterech kropli esencji kwiat co 10 minut, aż lęk został zwolniony.

Kava Kava za pomocą

Kava kava jest korzenie roślin, których można stosować w celu wyeliminowania nagłych i ostrych ataków lękowych i może być wykorzystany zarówno w postaci dodatku lub nalewki. Kava Kava jest bardzo ważne i powinno być traktowane tylko jako skierowane na butelce lub w polu. Było kilka przypadki uszkodzenia wątroby z nadmiernego korzystania z Kava Kava, więc skontaktować się z lekarzem przed użyciem i używać go tylko krótkoterminowych dla ostrego lęku.

Hot Soak

Woda ma wspaniałe możliwości, aby uspokoić umysł i zrelaksować mięśnie. Podczas cyklu miesiączkowego, przy użyciu wody może również pomóc złagodzić skurcze miesiączkowe i bóle mięśni. Jest łatwy w użyciu wody złagodzić niepokój i skurcze, wystarczy napełnić wannę ciepłą do gorącej wody i moczyć w wodzie przez co najmniej 15 minut. Możesz dodać kilka kropli olejku lawendowego i grać miękkie muzyki, aby kąpiel dodatkowe relaksujące.

Medytacja

Rutynowo praktykowania medytacji pomaga ćwiczyć umysł, aby odpocząć i przestać myśleć o stresujących myśli. Medytować, siedzieć w wygodnej pozycji, a wziąć w długich, głęboko oddycha. Spróbuj aby twój umysł jest wolny od wszelkich myśli, a jeśli nie są w myśl, po prostu pozwolić myśli się wymknąć. Pozostań w tym stanie przez co najmniej 5 minut, i starają się medytować na dłuższe okresy czasu w każdej sesji.