adcov.com

Leczy za Tęgoryjec

Tęgoryjec infekcje są wynikiem okrągłych robaków znajdujących się w płucach i jelitach ludzi i zwierząt. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, infekcje Tęgoryjec spadają głównie na obszarach tropikalnych i subtropic i są rzadkie w Stanach Zjednoczonych. Larwy robaka dostają się do organizmu przez skórę i przenikają do płuc i jelit za pośrednictwem krwiobiegu, gdzie powodują kaszel, niedokrwistość i inne komplikacje. Leczenie jest procesem dwuczęściowym gdzie zakażenia i powikłania są traktowane w kolejności nasilenia.

Tęgoryjec Leczenie

University of Maryland Medical Center twierdzi, że wyleczenie zakażenia tęgoryjec jest możliwe, jeśli infekcja jest odkryte i oczyszczone przed powikłaniami się ciężkie lub zagrażające życiu. Leki, które zabijają pasożyty, jak Pyrantel, albendazolu lub mebendazolu będzie wykorzenić tęgoryjce. Czas trwania leczenia zależy od stopnia zakażenia.

Powikłania

Tęgoryjce na przewód pokarmowy ługowania żelaza z organizmu. Z tego powodu, anemia często towarzyszy zakażenie. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, suplementy żelaza i wzrost w produkty bogate w żelazo są najlepsze leczenie. Drugim najbardziej powikłaniem jest utrata białka, które jest również zaradzić zmian odżywcze. Inne powikłania, takie jak kaszel, podrażnienie skóry i biegunka zwykle ustępują po robaki ginie.