adcov.com

Leczy egzemy dla niemowląt

Wyprysk, reakcja systemu odpornościowego powoduje czerwone, swędzące, chrupiącą skórę. Ponieważ jest to niemożliwe, aby zatrzymać niemowlę obszary podrażnione i drapiąc pogłębiając stan, ważne jest, aby podjąć odpowiednie kroki w leczeniu egzemy niemowląt.

Kąpielowy

Nie kąpać niemowlę z wypryskiem dłużej niż 15 minut raz dziennie. Ciepła woda jest najlepsza, i używać tylko delikatne mydła i olejki do kąpieli, które nie zawierają barwników, konserwantów i aromatów. Rub balsam nawilżający przeznaczony dla skóry wrażliwej na niemowlę w ciągu kilku minut po kąpieli.

Proszki do prania

Proszki do prania, które zawierają substancje zapachowe i barwniki zostawić resztę ubrania niemowlęcia, które można łatwo podrażnić swoją egzemę. Unikaj tych produktów, a także arkuszy suszarka i środków zmiękczających do tkanin.

Kremy i balsamy

Codzienne stosowanie balsamu zawierający hydrokortyzon pomoże leczeniu egzemy niemowląt. To samo jest prawdą niesteroidowe, immunomodulujące kremów. Oba powinny być stosowane, na polecenie lekarza.

Leki

Leki przeciwhistaminowe mogą być przepisywany przez lekarza do ciężkich przypadkach egzemy niemowląt. Jeśli ogniska się zarazić (zwykle z nadmiernego drapania), antybiotyki będą wymagane.

Opatrunek na mokro

Opatrunek na mokro wyprysku niemowląt podawany jest przez lekarza, gdy wybuchy są nie do zniesienia dla dziecka. Krem immunomodulujące jest wcierać w problemowych plamy na skórze. Obszary te są następnie pakowane w Zaopatrzenie w wodę lub antyseptyczne nasączone bawełny bandaż.