adcov.com

Leczeniu razor stłuczki dla czarnych kobiet

Leczeniu razor stłuczki dla czarnych kobiet

Razor stłuczki są dość powszechne wśród ludzi, którzy golenie, zwłaszcza u osób z włosów kręconych lub szorstkie. Razor stłuczki, zwany także wrastających włosków, obszar w wyniku golenia. Gdy włosy są cięte na kąt, to można zwijać dół w skórę podczas on odrasta. Wynik jest bolesne i stan zapalny bump z włosów w centrum. African American kobiet są podatne na razor stłuczki ze względu na charakter i kręcone lub grube włosy. Chociaż wydaje się, że razor stłuczki są nieuniknione dla African American kobiet, istnieją pewne procedury, które mogą ułatwić, leczenia i zapobiegania razor stłuczki.

Peelingi chemiczne do użytku domowego i profesjonalnego użytku

Kwas salicylowy anty-trądzik leki mogą pomóc w zapobieganiu razor stłuczki, jak można skóry złuszczający kwas glikolowy. Gdy stosowane natychmiast po golenia, salicylowy i kwasami glikolowym przenikają w głąb skóry złuszczają, które pomaga usunąć zablokowany mieszków włosowych i oczyszcza pory, zarówno z który zapobiec razor stłuczki. Ponadto kwas glikolowy i kwas salicylowy peelingi chemiczne wykonywane przez dermatologa są silniejsze niż over-the-counter wersje i może wniknąć głębiej w skórę. Peelingi chemiczne powinny być wykonywane tylko pod nadzorem wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia i nie powinny być próby w domu. Jednak bez recepty twarzy produktów z kwas salicylowy i kwas glikolowy są dostępne w większości sklepów.

Vaniqua

Vaniqua, zwany także eflornithine, jest krem pierwotnie wprowadzany do obrotu jako produkt do pomocy kaskaderów twarzy wzrost włosów u kobiet. Jednak produkt został uznany za skuteczne leczenie dla razor stłuczki, spowolnienie wzrostu włosów pomaga zapobiec razor stłuczki. Vaniqua jest krem, który jest dostępny na receptę tylko od lekarza.

Retin A

Retin A, znany również jako tretinoiny, jest skuteczną metodą leczenia dla uderzeniami brzytwa. Retin A jest exfoliant, dzięki czemu usuwa powierzchniowe warstwy razor stłuczki, i to również utrzymać włosy z uprawy czynnego. Dermatologiczne klas retin, są dostępne na receptę; jest to zazwyczaj najbardziej skuteczne w leczeniu uderzeń brzytwa. Bez recepty dostępne są produkty zawierające tretinoin.