adcov.com

Leczenie wypadania włosów u kobiet

Leczenie wypadania włosów u kobiet


Według Amerykańskiego Stowarzyszenia wypadanie włosów, 40 procent osób cierpiących na wypadanie włosów w USA to kobiety. Kobieta wypadanie włosów mogą być katastrofalne i emocjonalnie szkodliwe dla tych, którzy cierpią z niego, ale dostępne opcje leczenia może przynieść odrost.

Rodzaje Łysienie

Łysienie, które jest terminem medycznym na wypadanie włosów, może być tymczasowe lub długotrwałe. Tymczasowa utrata włosów może być spowodowane przez stres, dieta lub nierównowagą hormonalną lub wywołane przez leczenie, takie jak chemioterapia. Długoterminowe łysienie często genetycznej lub mogą być wynikiem wielu chorób w organizmie.

Porady leczenie

Kobiety, które rozpoczynają leczenie w najwcześniejszym rozpoczęciu wypadanie włosów będzie zobaczyć najlepsze wyniki. Długotrwały utrata włosów może spowodować zniszczenie mieszków włosowych, co utrudnia włosy odrastają.

Minoxidil

Minoxidil jest obecnie jedynym FDA do leczenia łysienia kobiece. Kobiety należy użyć miejscowego stężenia 2 procent roztworu minoksydyl od roztworu 5 procent, który jest sprzedawany przez ludzi, nie zostały dobrze poznane u kobiet.

Inhibitory receptora androgenowego

Od androgenów są odpowiedzialne za utratę włosów w niektórych przypadkach, leki, które blokują wytwarzanie ich może być korzystne. Leki takie jak Tagament i Aldacetone, które są stosowane w leczeniu wrzodów przewodu pokarmowego i wysokiego ciśnienia krwi, mogą być również wykorzystywane, aby spowolnić wytwarzanie androgenów w nadnerczach i jajników.

Leki naturalne

Codzienne suplementy Saw Palmetto, korzenia pokrzywy i Dong Quai są naturalne alternatywy, aby zmniejszyć wypadanie włosów i zwiększyć odrost. Dodatki te zmniejszają ilość dihydrotestosteronu (DHT), który jest produkowany przez organizm i może być odpowiedzialna za utratę włosów.