adcov.com

Leczenie Usunięcie żyły

Gdy żyły zawory uszkodzenie lub uszkodzenia krwi tworzy się na miejscu. Jakie wyniki są wybrzuszenia skręcone formacje zwane żylaki. Mogą one być bolesne, swędzenie, puchną lub nawet wrzód. Pajączki są mniejsze, nitkowatych żyły, które często biorą na wzór jak pajęczyna. Chociaż mają one różne możliwości lecznicze, z których wiele jest w charakterze kosmetycznym, żylaki, często wymagają usunięcia.

Zdejmowania izolacji żył

Sposób ten jest wybrany wówczas, kiedy można uzyskać przez uszkodzone żyły odpiszczelowej żyły głównej. Nacięcie przez pachwinę i do ściągania izolacji jest gwintowany aż do obszaru dotkniętego. Po narzędzie jest na miejscu, to może być stosowany do wiązania się z żyły lub usunąć. Po zakończeniu, narzędzie usuwa się przez niewielkie nacięcie wykonane powyżej obróbce żyły.

Chociaż żyły odpędzania jest procedurą chirurgiczną, można przeprowadzić w przychodni znieczuleniu. To trwa około godziny. Powikłania to zasinienie, zlokalizowaną drętwienie, niewielki ból, blizny i obrzęk, ale w większości są tymczasowe i znikają szybko. Żyły odpędzania nie jest zalecane dla osób z problemów z krzepnięciem krwi, zaburzenia krążenia, naczyń chłonnych zablokowania lub zakażenia skóry w okolicy zabiegu.

Phlebectomy

Przy uszkodzeniu lub nie działa zawór żyły nie może być zastosowany, może być konieczne usunięcie części lub całości żyły. Znany jako phlebectomy, żyły są usuwane poprzez małe nacięcia na uszkodzonym obszarze za pomocą haka phlebectomy.

Usunięcie żyły można zrobić w przychodni lub w szpitalu, w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Powikłania to siniaki, obrzęk i tymczasowe pęcherze skórne. W rzadkich przypadkach, zakrzepy, infekcje i mogą wystąpić uszkodzenia nerwów.

Osoby, które nie mogą chodzić bez pomocy nie są kandydatami do phlebectomy. Nie są chorzy z krzepnięciem krwi, problemy z krążeniem lub zakażenia skóry z obszaru operacyjnego.

Inne procedury Vein

Skleroterapia jest zabiegiem powszechnie wybrany do pajączków. Za pomocą niewielkiej igły obliteracji chemicznego wstrzykiwanego do żyły, co zmusza go do upadku. Jeden lub więcej żył może być traktowany jednym razem albo rozłożone na kilka wizyt. Procedurę można przeprowadzić w biurze lub przychodni lekarskiej bez znieczulające i trwa od 10 do 45 minut, w zależności od liczby żył należy leczyć. Efekty uboczne to lekkie pieczenie lub skurcze, które rozprasza się szybko. Matek karmiących i kobiet w ciąży nie są kandydatami do tej procedury, ponieważ chemikalia mogą mieć wpływ na płód lub dziecko.

Zabiegi laserowe mogą być stosowane zarówno u pająka żyły i żylaki. Podczas procedury dotknięte żyłę narażone na intensywne światło, która jest wykorzystywana do zamknięcia żyły i przestają przepływu krwi. Procedura ta jest zwykle wykonywane ambulatoryjnych i trwa od 45 minut do godziny. Zabieg nie pozostawia blizn i wyniki w niewielkim bólem. Przebarwienie skóry, lekkie zaczerwienienie lub niewystarczające usunięcie żyły może spowodować, ale jest bardzo mało prawdopodobne. Osoby na krzepnięcie krwi lub z problemami krzepnięcia krwi nie są dobrymi kandydatami do tej procedury.