adcov.com

Leczenie szczepu mięśni łydki

Ze względu na sposób wykorzystywane są mięśnie łydek, są powszechnie rannych podczas wydarzeń sportowych. Na szczęście, leczenie tego stanu polega na drażniącym zazwyczaj proste i uszkodzenie nie jest zazwyczaj trwałe.

Mięśni łydki

Mięśnie łydek odnoszą się do grupy mięśni w tylnej części każdej nogi poniżej kolana, w tym mięśnia brzuchatego łydki, co jest powołane do chodzenia i biegania, a drugiej kończyny, która jest wykorzystywana do utrzymania pozycji stojącej.

Szczepy mięśni łydki

Zgodnie z Mayo Clinic, cielę wystąpić, gdy szczepy jednego z dwóch mięśni stają się nienaturalnie rozciągnięty lub podarte. Może to wystąpić w czasie pracy lub bieganie lub w wyniku gwałtownego ruchu korekty równowagi, tak jak wtedy, gdy poszczególne ślizga się na lodzie.

Objawy

Napięcie mięśni łydki powoduje znaczną ilość bólu, w zależności od tego, jak rozległe uszkodzenia, zwłaszcza podczas chodzenia lub z systemem. Podudzia mogą puchnąć nad kontuzji i niekontrolowane skurcze mięśni może. Z ekstremalnych zużycia, może nie być w stanie korzystać z mięśni w ogóle.

Reszta i fizykoterapii

Mniejsze szczepy cieląt można leczyć z lodem i spoczynku. Szyna lub klamra pomaga utrzymać mięśnie unieruchomione, co jest ważnym krokiem w procesie odzyskiwania.

Leki i chirurgii

Jeśli ból jest nie do zniesienia, over-the-counter leki mogą pomóc złagodzić dolegliwości do czasu wygojenia mięśniowych. Jeśli uszkodzenie mięśnia jest ciężka, operacja może być wymagane, aby naprawić najgorsze szkody, a następnie przez okres terapii fizycznej.