adcov.com

Leczenie Refluks Kaszel

Refluks jest warunek, że wiele osób sobie z dnia na dzień. To powoduje intensywne pieczenie w żołądku, sprawia, że ​​jesteś bardzo gazowy i powoduje pewne wymiotować i kaszel. Istnieje kilka metod leczenia, które obecnie nie mają na celu uspokoić refluks wystarczająco, aby pomóc zatrzymać kaszel, który powoduje. Wiele zabiegów można wykonać w zaciszu własnego domu z produktów codziennego użytku.

Korzeń imbiru

Korzeń imbiru od dawna stosowane w celu pomocy pokarmowego i zmniejszają ilość kwasu w żołądku. Jej uzdrawiające i kojące enzymy mogą utrudnieniem nawet najgorsze kaszlu refluksu. Korzeń imbiru można kupić w wielu różnych formach, takich jak cały korzeń imbiru, sproszkowany imbir i plasterki imbiru. Dla tego typu aplikacji, należy stosować cały korzeń imbiru lub plasterki imbiru. Rano, zwykle, gdy refluks jest w najgorszym, wziąć kilka plasterków imbiru i żuć na nich, aż Twoje rozprasza kaszlu. Przez cały dzień, kiedy czujesz potrzebę kaszlu można wziąć więcej imbiru, ile potrzeba. Możesz także użyć sproszkowanego imbiru do herbaty ziołowe, które uspokoją kaszel również. Take 1 łyżka. sproszkowanego imbiru i wymieszać ze szklanką gorącej wody. Pij powoli i kaszel będzie topnieć.

Czosnek

Syrop na kaszel może być wykonany z czosnku, który nie tylko uspokaja dokuczliwy kaszel, ale osiedlenie twój ból brzucha jest spowodowane przez refluks. Czosnek używane od stuleci w leczeniu wielu różnych stanów medycznych i chłodnicę jest tylko jedno, że czosnek może być wykorzystywane do leczenia. Aby przygotować się odpowiednio, mielone mięso o pół kilograma czosnku i miejsca do słoika kwarta. Przykryć czosnek z miodem i całkowicie bezpiecznie zamocować pokrywkę na słoiku. Pozostawić mieszaninę do marynować przez co najmniej 24 godzin. Najlepiej jeśli chcą niech marynować przez około 10 do 14 dni, ale jeśli nie możesz czekać tak długo, że jest OK. Kiedy budzisz się, wziąć 1 łyżeczka. mieszaniny do wypełnienia żołądka i łagodzą kaszel. Jak czujesz potrzebę kaszlu w ciągu dnia, wziąć 1 łyżeczka. syropu czosnkowym.

Herbata ziołowa

Herbaty ziołowe zawierające anyżu, mięty i lawendy są uważane pomocy kwasu refluks wspaniałe. Upewnij się, że zakup kofeiny bezpłatną herbatę lub kwasu refluks będzie wybuchają z dodatkiem kofeiny. Upewnij się także, że nie należy dodawać mleka, zwłaszcza przed snem, ponieważ będzie to powodować flare up. Aby przygotować odpowiednio wlać gorącą wodę do kubka i umożliwiają TEA strome przez jedną minutę. Dodać trochę miodu i pić powoli. Kaszel od refluksu kwasu będzie topnieć.