adcov.com

Leczenie raka ARC

Leczenie raka ARC


ARC to skrót od "zaradczych Badań Poradnictwa". ARC jest zarejestrowaną organizacją charytatywną, która została założona w 1994 roku Położony w Dublinie w Irlandii, Centrum ARC zapewnia opieki i wsparcia dla chorych na raka i ich rodzin.

Lokalizacja

Obecnie istnieją dwa ośrodki ARC, pierwszy powstał w 1994 roku i położony jest w samym sercu Dublina. Prace nad drugim centrum ARC została zakończona pod koniec 2002 roku druga znajduje się w centrum Cork, w Irlandii.

Zabiegów i terapii

Do zabiegów w SM nie są przeznaczone do leczenia raka, ale do podtrzymywania pacjenta podczas konwencjonalnego leczenia. Terapie to refleksologia, masaż leczniczy, joga i wiele aparatów relaksacyjnych.

Usługi

Inne usługi składają się z rozwijanego w obszarze & mdash; w których pacjenci mogą swobodnie korzystać, bez wcześniejszej & mdash; doradztwo i sesje medytacyjne raka.

Kursy

Istnieje wiele kursów, z których do wyboru, w tym zarządzania stresem, warsztaty raka specyficzne, naturalne piękno i kursy warsztaty kreatywności.

Wycena

Wszystkie usługi i zabiegi wykonywane przez ARC są bezpłatne.

Finansowanie

Finansowanie ARC jest przez brytyjską Health and Safety Executive i darowizn charytatywnych. Centra ARC zorganizować również szereg zdarzeń i działań sponsorowanych do pozyskiwania funduszy.