adcov.com

Leczenie przewlekłe bakteryjne zapalenie pochwy

Bakteryjne zapalenie pochwy jest dość powszechny problem, który dotyka kobiety w każdym wieku. Jeśli masz doświadczenie to raz, jesteś prawdopodobnie rozwijać w przyszłości. Stan ten jest spowodowany przez zmianę w kwaśnym środowisku pochwy. Gdy poziom pH pochwy staje się mniej kwaśne, niż powinno być, można opracować przerost złych bakterii. Douching, używając pachnące mydła i płyny do kąpieli może przyczyną tego stanu, choć czasem może się zdarzyć, bez żadnej podpowiedzi. Na szczęście, istnieje wiele możliwości leczenia przewlekłego bakteryjnego zapalenia pochwy, z których jedna jest pewna do pracy dla Ciebie.

Czyści się na własnych

W niektórych przypadkach leczenie nie jest nawet konieczne dla bakteryjnego zapalenia pochwy, co może wyjaśnić samoistnie. Jednakże, warunek ten może być jeszcze obecny po prostu nie wykazując żadnych objawów. Dlatego ważne jest, aby mieć test z ginekologa ukończone tak, aby upewnić się nie ma już bakterii obecnych w pochwie. Ale jeśli okaże się negatywna, nie będzie nawet wymaga kuracji antybiotykowej.

Antybiotyki doustne

Jedną z metod leczenia przewlekłego bakteryjnego zapalenia pochwy jest runda antybiotyków doustnych. Do leków najczęściej stosowanych w tym zakresie są metronidazol, znany pod marką Flagyl jak i tynidazol. Należy zauważyć objawy oczyszczenie po kilku dniach, jednak, należy zakończyć leczenie, jak wszystkie bakterie nie mogą być usunięte, co bardziej prawdopodobne nawroty.

Antybiotyki pochwy

Innym sposobem leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy jest zastosowanie antybiotyków bezpośrednio do pochwy. Dopochwowo metronidazolu wersji krem ​​jest używany najczęściej, jak krem ​​lub dopochwowego klindamycyny Cleocin. W niektórych przypadkach, te sposoby leczenia były stosowane za pomocą dopochwowego czopka.

Bakterie Lactobacillus

Chociaż niektóre kobiety miały użyciem Lactobacillus acidophilus, bakterie występujące w jogurcie, udowodniono, to bakterie nie są zwykle obecne w pochwie, dzięki czemu jest nieskuteczne leczenia. Jednakże, inne rodzaje Lactobacillus, w tym Lactobacillus-L. crispatus i L. jensenii szukasz obiecujące jako potencjalne możliwości leczenia.

Uniknąć stosunku seksualnego

Dla niektórych kobiet, angażując się w stosunku płciowego może pogorszyć bakteryjnego zakażenia pochwy lub pobudzić w przypadku tego. Kiedy w trakcie leczenia, upewnij się uniknąć stosunku seksualnego. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w tej działalności, nie opierają się na metodach antykoncepcyjne, jak kremy dopochwowe prezerwatywy antybiotyk może spowodować nieefektywne.