adcov.com

Leczenie Premenopauza

Menopauza to naturalny proces starzenia się u kobiet - Gage organizmu, że kobieta będzie głęboko świadomi, że są zmiany zachodzące w jej organizmie. Zaburzenie to jest spowodowane brakiem równowagi poziomów estrogenu, testosteronu, progesteronu i hormonów w jej układzie. Większość kobiet, które doświadczają objawów menopauzy doświadcza braku równowagi hormonalnej spowodowane zbyt dużo estrogenu w diecie, które składały się z prostych węglowodanów, tłuszczów i białek w żywności brakuje niezbędnych składników odżywczych i minus. Emocjonalny i fizyczny lęk i stres może również mieć negatywne reakcje na systemie kobiety.

Objawy Premenopauza

Premenopauza może stworzyć aż 34 różnych objawów, które powodują zachwianie równowagi hormonalnej, które wymaga dopracowania, aby ponownie uczynić system proporcjonalny. Objawy premenopauza mogą obejmować uderzenia gorąca, przyrost masy ciała, wypadanie włosów, suchość oczu, bóle głowy, nieregularne miesiączki, zaburzenia snu, niepokój i niski poziom energii. Ponadto, kobiety mogą doświadczać utratę pamięci krótkotrwałej, niejasnego myślenia i wahania nastroju. Jednak objawy menopauzy mogą objawiać się w różnych skutków ubocznych dla każdej kobiety.

Zabiegi dla Premenopauza

Hormonalna terapia zastępcza (HRT) jest wspólne leczenie premenopauza. Lekarz może przepisać hormony syntetyczne. Jednakże, należy zauważyć, że National Heart, Lung i Blood Institute, że nie istniały wyższe wzrasta do uderzeń, zatoru płucnego i chorób serca u kobiet przyjmujących HRT. Naturalne środki są coraz znacznie bardziej kuszące i realną opcją warto. Inne opcje obejmują dostosowanie skuteczne kobiecy styl życia obejmuje codzienne rytuały ćwiczeń. Joga może być szczególnie przydatne jako pomoc w relaks ciała i umysłu. Stosowanie naturalnych środków domu może być również skuteczne. Ziemniaki, ryż, pszenica, lucerna, wiśnie, bataty i sojowego są wszystkie dobre pokarmy, które zawierają estrogen.
Chiński proces medyczny akupunktury jest inna aleja, aby spróbować pomóc złagodzić objawy. Delikatne sterylne igły umieszczone w poszczególnych obszarach ciała, mogą być szczególnie przydatne w leczeniu objawów, jeżeli prawidłowo. Ważne jest, aby znaleźć wiarygodne akupunktury do własnych potrzeb.

Ziołowe środki dla Premenopauza

Ziołowe środki zostały uznane za pomocne w leczeniu objawów Premenopauza jak również i są mniej kosztów niż akupunktury i medycyny syntetycznego. Dwa zioła, które były najbardziej skuteczne w pomaga zrównoważyć poziom hormonów są nonestrogenic i fitoestrogenów zioła. Niski poziom estrogenów jest przyczyną większości objawów menopauzy. Phytoestrogenic zioła są zalecane, ponieważ zawierają hormony zwane fitoestrogeny, które pomagają podnieść poziom hormonu estrogenu. Nonestrogenic zioła, takie jak macefem nie mają hormony, ale mogą sprzyjać naturalną produkcję hormonów w organizmie kobiety.

Fitoestrogenów zioła, takie jak Dong Quai i czarny Cohosh może poprawić niższy poziom hormonów i może nawet zastąpić hormonów estrogenów, których brakuje. Jednak nie są one tak samo skuteczne dla problemów hormonalnych nierównowagi.