adcov.com

Leczenie opryszczki 2

Opryszczka 2 jest chorobą przenoszoną drogą płciową (STD). Jest zakażeniem wirusowym, który wytwarza bolesnych ran, zwykle w obszarze genitaliów. Istnieje kilka różnych leków stosowanych do leczenia wirusa opryszczki 2.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje wirusa opryszczki narządów płciowych; Wirus opryszczki pospolitej 1 i 2 (określanej również jako HSV-1 i HSV-2).

Herpesviridae to: opryszczka, ospa wietrzna, półpasiec, wirus cytomegalii, różne nowotwory i zapalenie mózgu

Identyfikacja

Osoby, które znaleźliśmy opryszczkę lub pęcherze gorączka w ustach, gromada małych wypełnionych płynem pęcherze na narządach płciowych lub objawy podobne do razor burn, wyprysków lub ugryzienia, osoba powinna starać się o diagnozę.

Rozważania

Opryszczka narządów płciowych jest uważany przewlekłe infekcje wirusowe, z ponad 50 milionów Amerykanów zakażenie nim i wielu z nich nie realizuje nawet mieć. Oznacza to, że trzeba być bardzo bezpieczne, gdy o jakichkolwiek kontaktów seksualnych z wszystkich partnerów seksualnych.

Nieporozumień

Opryszczka narządów płciowych może być nadal rozprzestrzeniać nawet jeśli osoba zakażona nie jest w środku "wybuchu". Osoba, która podejrzewa, że ​​zawarł umowę lub HSV-2, który odkrył, że miał kontakty seksualne z kimś, kto jest zakażonych HSV-2 powinien natychmiast zasięgnąć porady lekarza.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Osoby fizyczne mogą zapobiec opryszczka narządów płciowych poprzez uprawiania bezpiecznego seksu z partnerami, których seksualną historię znają lub praktykując wstrzemięźliwość. Osoby, u których zdiagnozowano HSV-2 powinien robić to, co w ich mocy, aby leczyć się skutecznie, ale również w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się infekcji do swoich partnerów seksualnych.

Opcje leczenia

Zovirax, Famivir i Valtrex są doustne leki zazwyczaj przepisywane przez lekarzy medycyny w leczeniu HSV-2. Zapobieganie jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli nie jest za późno, środki leczenia HSV-2 w odpowiedni sposób. Stosować się do zaleceń lekarza.