adcov.com

Leczenie neuropatii podczerwieni dla

Leczenie neuropatii podczerwieni dla


Neuropatia powoduje ból, drętwienie i mrowienie u pacjentów dotkniętych chorobą. W rzeczywistości nie choroba sam, neuropatia jest zwykle wynikiem stanu bazowego. Wielu pacjentów z cukrzycą cierpi na neuropatię. Jedna z metod fizjoterapeutów stosować do leczenia pacjentów z neuropatią obejmuje zastosowanie leczenia podczerwieni. Jest jedną z niewielu opcji leczenia nie-leczniczych.

Historia

Anodyne System Terapii (ATS) został po raz pierwszy przetestowany na początku w 2004 roku jako opcji leczenia dla pacjentów z neuropatią. Ten nieinwazyjny zabieg wykorzystuje światło bliskiej podczerwieni, aby pobudzić krążenie krwi. To dało pacjentom bardzo pozytywne rezultaty.

Znaczenie

Leczenie w podczerwieni za pomocą metody ATS jest znany poprawić równowagę przywracania czucia i zmniejszyć ból u pacjentów cierpiących z powodu neuropatii. Przez rozszerzanie obu tętnic i żył, zwiększa przepływ krwi w tych regionach, w których pacjenci zostali cierpiących ból i drętwienie.

Cechy

System Terapii LLD łagodzący znajduje się w Tampa na Florydzie, i jest jedynym producentem na świecie, tego środka leczniczego. Terapie są podawane poprzez zastosowanie podkładek terapeutycznych. Każdy pad zawiera 60 superluminous diody, które są emitującą światło i wydzielają promieniowanie podczerwone. Promień podczerwieni jest światło, które wędruje przy długości fali 890 NM.

Funkcja

Klocki terapii są umieszczone bezpośrednio na skórę pacjenta - w obszarze doświadcza objawów neuropatii. Jednostka anodyne elektronicznie aktywowany jest stymulowanie pad. Jak podczerwieni podaje, pad wytwarza energię fotonów. Energią fotonu pomaga uwalniania tlenku azotu z czerwonych krwinek, pomagając dostarczają składniki odżywcze i tlen w którym uprzednio brakuje.

Potencjał

Fizjoterapeutów zazwyczaj pracują z pacjentami neuropatii przez osiem do 10 zabiegów ATS. Gdy uznają, że osiągnięto postęp, pacjent ma możliwość zaopatrywania się własną jednostkę ATS i kontynuować leczenie w domu. Terapeuci uczą pacjentów, gdzie umieścić klocki terapii i jak długo podawać ich leczenia, w oparciu o indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Korzyści

Oprócz sukcesu w podczerwieni leczenia neuropatii na ból i drętwienie, zarówno lekarze jak i pacjenci są zadowoleni, nie ma opcji, że terapia nie wymaga spożycia narkotyków. Ponieważ większość osób cierpiących na neuropatię zdiagnozowano dodatkowych warunków, w tym wyzwolenie neuropatia, oni mogą wziąć schematu leków już. Zabiegi ATS są znacznie lepsze dla organizmu niż leki przeciwbólowe.