adcov.com

Leczenie Narkomanii szpitalna

Szpitalne leczenie narkomanii zapewnia indywidualne i grupowe terapie, pomoc w odzyskiwaniu pacjenta. Z osobistej świadomości i edukacji, która jest przenoszona przez szpitalnego podejścia, jest wyższy wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu niż jest, kiedy próbuje zrobić to na własną rękę.

Czego można się spodziewać

Po pierwszym przyjeździe, można się spodziewać, że do normalnego szpitalnych dokumenty ubezpieczenia i pozwolenie-to-treat form. Następnie będzie sprawdzana wszystko bagaż. Możesz czuć naruszone, mając jednocześnie swoje rzeczy przeszedł, ale jest niezbędnym elementem leczenia. Nie chcą, aby ustawić ludzi na porażkę pozwalając substancje ukryte poślizgu przez. Wszystko, co zawiera alkohol jest zabrane, aż stamtąd wyjdziecie. Odbywa się to ze zrozumiałych względów.
Rozmowy telefoniczne i goście nie są dozwolone w pierwszym tygodniu. Różni się to od odwyku na odwyk, ale znajdziesz najbardziej przestrzegać tych zasad. Niektórzy nie pozwalają mieć kontakt z każdego rodzaju, na czas trwania pobytu. Odbywa się to tak, że istnieją minimalne rozrywki koncentrując się na windykacji. Większość szpitalnych rehabs mają godziny odwiedzin po byłem tam przez określony czas.
Jeśli nie jesteś w eleganckiej miejscowości na wzgórzach Hollywood, będzie najprawdopodobniej mieć przynajmniej jedną współlokatorkę. To może być niewygodne. Proces rehabilitacji nie jest o co Ci komfortowy pobyt i na wakacje-jak. Jesteś tam, aby zrobić kilka ciężkiej pracy, i że jest przełamanie cyklu zażywania narkotyków.
Większość szpitalnych rehabs wzorować się 12-stopniową odzysku. Trzeba będzie uczestniczyć co najmniej dwie grupy z kolegów pacjentów dziennie. Grupy te mogą być wyłączone kampusie odwyk lub na miejscu. Niektóre rehabs autobus ich grupy jako całości, poszczególnych grup 12-krokowych w okolicy.

Rozważania

Zostanie przydzielony doradca przy przyjęciu. Będzie to osoba, która zrobi z Ciebie leczenie prywatne, a także osobę odpowiedzialną do wykresu swoje postępy. Można spodziewać się spotkać się prywatnie z tym doradcą kilka razy w tygodniu. Ponownie, rozkłady różnią się od odwyku na odwyk, więc może być więcej lub mniej. Przypisany Twój doradca zrobi jakiś rodzaj pracy socjalnej rodzinnym dla Ciebie. Może to być w formie ułatwienia spotkanie rodzinne lub kontakt przez telefon. Oczywiście odbywa się to tylko wtedy, gdy wyrażą na to zgodę.
Ludzie poszukują szpitalnej rehabilitacji dla wielu różnych powodów, i niestety niektóre nie są właściwe. Ten rodzaj leczenia, jak również każdy rodzaj leczenia naprawczego, nie będzie działać, chyba że jesteś naprawdę zainwestował w przezwyciężeniu nałogu. Wiele się na odwyk jako wysiłek ostatniej szansy, aby uniknąć konsekwencji z sądami, rodziny i pracy. Mogą otrzymali ultimatum pewnego rodzaju, takie jak utraty pracy, jeśli nie dostać tę pomoc. Ich Małżonek może być gotowa zadzwonić przerywa chyba robią to, czy może to być muszą to zrobić, aby uniknąć czasu wolności. Same te powody nie są zamiar zrobić to udane przedsięwzięcie. Chyba że jesteś gotów, aby zatrzymać ten cykl uzależnień, terapia nie będzie pracować dla Ciebie.
Otrzymasz edukację w zakresie uzależnienia i nadużywania pochodzenia a także dowiedzieć się, jak żyć życiem, które jest czyste substancji. Słuchając opowieści innych ludzi w różnych sesjach terapii grupowej, można rozpocząć, aby zobaczyć wspólne wątki, które są uruchamiane przez nadużywanie i uzależnienie. Istnieje wiele różnych grup, które będą uczestniczyć. Niektórzy, jak kierować obrazów dla relaksu i odgrywanie ról, są dwa z bardziej powszechne w tych ustawieniach. Możesz być zastraszani o udział w pierwszym, ale trzeba będzie wziąć udział w ramach leczenia. Będzie łatwiej w miarę upływu czasu, a wielu uważa te grupy są działalność zabawa.
Utrzymanie dziennik jest czymś większość szpitalnych rehabs poprosi zrobić. To są twoje myśli i uczucia, i trzeba być otwartym i prawdomówny, kiedy piszę to. To jest Twoja osobista podróż. Po zakończeniu oczekiwany czas trwania tego odwyku, będziesz zaskoczony na postęp, który jest wyraźnie widoczny w codziennych pracach.

Ramy czasowe

Ilość czasu, który można spędzić na szpitalnej rehabilitacji zależy od kilku czynników, z których najbardziej rozpowszechnione to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne i ile dni to pozwala. Drugim jest sama rehabilitacja i jak długo struktura tych szpitalnych pobytów być. Jeśli nie masz ubezpieczenia, można nadal kwalifikować się do przyjęcia na odwyku. Wiele z tych agencji ma miejsca, które są oferowane do nieubezpieczonych. Zazwyczaj otrzymują fundusze od rządu federalnego lub państwa z tego powodu. Musisz skontaktować się z jednostki szpitalnej jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, czy jest to możliwe.
Po opuszczeniu leczenia szpitalnego narkotyków, będzie jeszcze długa droga przed tobą w windykacji. Będziesz mieć kontynuacji leczenia kierunków, które mogą obejmować ambulatoryjne poradnictwo. Możesz również zostać podane wykazy spotkań 12-stopniowy, takie jak AA i NA, które odbywają się w Twojej okolicy. Łatwo jest powróciły do ​​swoich starych nawyków, gdy nie są już w strukturze warunkach szpitalnych ustawienia. To jest, gdzie edukacja i umiejętności, które zostały uzyskane z pobytu przyjdzie. Niestety, większość ludzi przejść przez wiele szpitalnych pobytów leczenia narkomanii, zanim będzie w stanie utrzymać trzeźwość jako część ich życia.

Zapobieganie / Rozwiązanie

To nie jest rzadkością na narkomana substancja lub sprawcy przejść rehabilitacyjnych osiem lub dziewięć razy w swoim życiu, zanim pobytu całkowicie na drodze do odzyskania. Istnieją doniesienia o ludzi, którzy przeszli przez szpitalnych programów leczenia uzależnień aż 30 razy. Będąc w uchwytach o narkomanii jest coś, co nie jest rzeczą łatwą, aby zatrzymać. Nigdy nie jesteś całkowicie "wyleczyć" się z uzależnienia od narkotyków lub swojej skłonności do nadużywania substancji. To jest coś, będziesz zawsze mieć ze sobą. Będziesz w odzyskiwaniu raz stajesz czyste i nieobecny substancji w systemie.
Rzutowo jest powszechne, zwłaszcza w nastolatków i młodych dorosłych. Przyczyny tego są ogromne, ale presji i stres jest, że wiek, w dzisiejszym świecie są na szczycie listy. Nawracającym w każdym wieku może być przyczynił się do stylu życia przewiduje się odzyskanie uzależniony wrócić do w momencie wyładowania.
Większość programów leczenia uzależnień szpitalne będą pracować z rodziną w zakresie niektórych zachowań może chcą zmienić, podczas gdy ich bliscy są w programie. Wiele osób idzie do domu, do stylu życia, które nie jest wolne od narkotyków. Nie może być, że rodzina i przyjaciele wciąż praktykujących aktywności leku.
Zwracając się do warunków życia pacjenta po odprowadzane jest również częścią renomowanego programu leczenia narkomanii. Zabieg ten jest niemal z pewnością będzie awaria, czy po opuszczeniu programu osoba skacze z powrotem do leku za pomocą domowników. Istnieją opcje trzeźwego życia, które mogą być badane przed odprowadzeniem pacjenta. Poradnictwo rodzinne może być opcja, która jest ustawiona na absolutorium pomóc każdemu, kto gra rolę w umożliwiając pacjenta.

Nieporozumień

Niestety, wiele osób uważa, że ​​zakład narkomania leczenie jest odpowiedzią na wszystkie problemy związane z nadużywaniem narkotyków. Cykl wchodzili i wychodzili z odwyku może być częścią cyklu wykonywania tego zachowania nadużyć. Przy podejmowaniu jakichkolwiek substancji, odporność jest zbudowany w systemie. W przypadku, gdy nie ma ona niewielką ilość leku w celu osiągnięcia pożądanego wysokiego jak nadużywanie postępuje się w czasie dalszych substancji jest potrzebne. Stanowi to problem dla sprawcy narkotyków. Aby uzyskać więcej substancji on korzysta jest kosztowne. Wkrótce narkotyków stało się bardzo drogie, a wysokie, że kiedyś osiągnąć jest trudniej dostać.
Ten narkomania program leczenia może być instrumentem w czyszczenia wystarczy być w stanie wyjść i się, że oryginalne tanie wysokie, że jest głównym celem w narkomanii. Programy leczenia może być częścią cyklu wysokiej poszukujących. Jest to kolejny obszar, z nadużywania substancji, które zakład przetwarzania narkotyków musi wydobyć, a także leczenia.
Ze wszystkich czynników zewnętrznych w przypadku narkomanii, szpitalne program jest najlepszym miejscem do tego, bo to zajęcie staje się osoby z jego lub jej elementów - elementy, które mogą składać się z wielu prekursorów, które przyczyniły się do nadużyć w pierwszej kolejności . Zakład przetwarzania jest również jedynym miejscem, które zapewnia szybką, kolejny okres czasu, aby rozwiązać ten problem bez przerwy spoza włamaniami.