adcov.com

Leczenie Kaszel suchy dla Dzieci

Choć lek na suchy kaszel nie jest zatwierdzony dla dzieci poniżej dwóch, istnieje szereg zabiegów, które pomogą ukoić podrażnienie gardła. Starsze dzieci mogą hamującej kaszel w celu zablokowania odruchu kaszlu.

Expert Insight

FDA nie zatwierdziła na kaszel i przeziębienie leki dla dzieci do lat dwóch, ze względu na ryzyko przypadkowego przedawkowania. Ponadto, istnieje niewiele badań potwierdzających skuteczność takiego leczenia. Porozmawiaj z lekarzem na temat alternatywnych rozwiązań dla małych dzieci.

Tłumiące kaszel

Starsze dzieci mogą wziąć tłumiące kaszel, który podporządkowuje sobie odruch kaszlu w gardle i płucach śluz i tak nie będą powodować podrażnienie kaszel.

Skutki uboczne

Zawroty głowy i senność są częste działania niepożądane zmniejszające kaszel, więc podawać je przed snem.

Rodzaje

ROBITUSSIN Pediatric kaszel tłumiące blokuje odruch kaszlu. Delsym jest zawieszenie o przedłużonym uwalnianiu, które trwa 12 godzin.

Nawilżacz / Parownik

Nawilżacz chłodnej mgły lub parownik pomoże otworzyć przejścia i złagodzić podrażnienia gardła.

Rozwiązania alternatywne

Jeden homeopatycznym, które mogą być korzystne dla suchego kaszlu jest łyżka miodu zmieszanego z cytryną. Płyny pomoże wypłukać toksyny, więc spróbuj rosół, gorącą herbatę i płukania w ciepłej wodzie z solą. Dzieci starsze niż cztery może ssać twarde cukierki lub kaszel krople.