adcov.com

Leczenie homeopatyczne dla menopauzy lub zaburzenia równowagi hormonalnej

Wiele kobiet odmawiają poddania się leczeniu terapii hormonalnej (HTZ) w okresie około- menopauzy i klimakterium, ponieważ obawiają się konsekwencje, które obejmują większe ryzyko zachorowania na raka piersi, choroby serca i choroby Alzheimera, chociaż HRT początkowo myślałem, aby zmniejszyć ryzyko demencji. Alternatywa dla syntetycznych hormonów jest leczenie homeopatyczne.

Dong Quai wykorzystanie

Rozważ użycie zioła dong quai, aby pomóc zrównoważyć hormonów zmienia. Według Holisticonline.com, Dong Quai zioło jest znane chińskie zioło, że został nazwany żeńską tonikiem bo podobno pomaga w estrogenów, a dodatkowo zawiera witaminę E i żelaza, z których obie kobiety potrzebują.

Wyniki

Jeśli używasz Dong Quai, który jest nazywany również arcydzięgla, może się okazać, że częstość występowania i nasilenie uderzeń gorąca, jak mogą zmniejszyć swoje częstość zanikają podczas peri-menopauzie (brak miesiączki) lub odwrotnie, zbyt częste miesiączki, który jest nazywany maciczny , Zioło to może zwiększyć skurcze macicy, które są stosowane przez relaksu macicy. Dong quai ma łagodne działanie estrogenowe, które stabilizują naczynia krwionośne, które z kolei zmniejszają gorąca.

Inna opcja

Niektóre kobiety z powodzeniem skorzystali lukrecji, która była używana w lecznictwie od kilku tysięcy lat. Lukrecja obniża poziom estrogenów przy jednoczesnym podnoszeniu poziomu progesteronu w tym samym czasie. PMS jest związane ze wzrostem stosunku estrogen-to-progesteronu więc biorąc lukrecja może stłumić się PMS. Lukrecja podobno przywraca i pobudza nadnercza i zawiera elementy, które są bardzo podobne do kortyzonu, które są porównywalne z hormonów produkowanych przez nadnercza. Nie należy lukrecji, jeśli pacjent przyjmuje leki lub Digitalis mają wysokie ciśnienie krwi. Należy także pamiętać o podjęcie szerokie ilości potasu biorąc lukrecji.

Zmniejszenie objawów menopauzy

Próby czarny Cohosh, która składa się z naturalnych prekursorem estrogenu. Organizm wykorzystuje czarny Cohosh pomóc produkować własne hormony. Zgłaszane korzyści płynące z podejmowania Cohosh Black, gdy w okresie menopauzy to redukcję szumu w uszach, która dzwoni w uszach, a niektóre z nich doświadczenie menopauzy kobiety; Zmniejszenie nerwowość, drażliwość, uderzenia gorąca i kołatanie serca i mniej bólów głowy.

Poprawa przepływu krwi

Rozważ użycie Ginkgo biloba. Zioło to pomaga utrzymać funkcjonowanie mózgu --- pożegnać się mgła mózgu --- i zapobiegnie dłonie i stopy z stygnie. Ginkgo biloba korzyści układu naczyniowego, poprawę przepływu krwi do kończyn.

Dodatkowe zioła i zalecenia

Pomyśl o użyciu korzeń łopianu, który jest uzdrowicielem i tonik, a także uważany za afrodyzjak. Posiada właściwości estrogenne. Fo-Ti jest uważany za zioło, które jest odżywczą pomocne gruczołów i Damiana jest podobno regulator hormonów i korzyści nerki i nerwy. Gingseng zwiększa poziom energii i wytrzymałości i zawiera zarówno prekursory testosteronu i progesteronu. Uważa się, anty-rakotwórcze. Naturesherbal.com zaleca włączenie więcej soi do diety, bo to będzie promować zdrowie kości, pomagając trzymać ciała na wapń. Ponadto podobno łagodzi te przerażające noce poty i uderzenia gorąca w ciągu dnia.