adcov.com

Leczenie drożdże pochwy

Drożdże, które występuje w obszarze pochwy jest spowodowana obecnością Candida albicans. Candida albicans jest naturalnie występujących w niewielkich ilościach w różnych miejscach ciała, w tym w jamie ustnej, jelicie i pochwy. Kiedy Candida albicans rośnie w nadmiarze, drożdże rozwija. Leczenie infekcji pochwy drożdże są dostępne over-the-counter lub poprzez recepty.

Objawy

To jest wspólne dla kobiet misdiagnose pochwy drożdże. Objawy drożdże w pochwie są upławy, stan zapalny, dyskomfort podczas stosunku lub oddawania moczu, świąd i zaczerwienienie. Wyładowanie może mieć wodnisty i biały konsystencji lub pojawiają chunkier i bieli. Symptomy mogą być spowodowane przez inne zakażenia pochwy i ginekologicznych warunkach, takich jak bakteryjne zapalenie pochwy i HPV.

Diagnoza

Jeśli nigdy nie miał drożdże wcześniej, należy umówić się z lekarzem w celu potwierdzenia diagnozy. Najprawdopodobniej twój ginekolog daje egzamin miednicy w celu sprawdzenia na obecność drożdży. Lekarz może podjąć próbę udzielenia absolutorium z wacikiem i były wysyłane do laboratorium w celu potwierdzenia diagnozy drożdże.

Leki na receptę

Doustne leki mogą być przepisane przez lekarza, jako sposób leczenia drożdże w pochwie. Difulcan jest najczęściej przepisywany z ogólnej postaci o nazwie flukonazol. Nizoral, inny lek doustny o drożdże są dostępne ogólnym ketokonazolu. Dopochwowe tabletki kwasu borowego może być przepisywany przez lekarza do leczenia.

Over-the-counter środki zaradcze

Istnieje kilka marek leków infekcji drożdży dostępnych w sklepach i lokalnych aptekach. Mikonazol jest aktywnym składnikiem znajdującym się w ponad bez recepty, takich jak kremy Monistat. Femstat innym popularnym producent leków drożdże, wykorzystuje butokonazol jako substancję czynną.

Ostrzeżenie

Kobiety w ciąży nie należy przyjmować leków doustnie w celu leczenia infekcji drożdży. Lekarz zamiast polecam maść lub czopek. Gdy masz nawracające infekcje drożdży, zmiany stylu życia prawdopodobnie zalecane. Zostaniesz poinformowany, aby nie douche, nosić bieliznę nylonową lub użyć pachnące tamponów. Należy również unikać obcisłych spodniach i wydostać się z mokrym kostiumie kąpielowym, jak tylko skończysz kąpiel.