adcov.com

Leczenie astmy OTC

Ludzie z ostrą astmą będzie od czasu do czasu zwrócić się do ponad-the-counter, OTC, leków lub aby złagodzić ich objawy. Czy te leki są bezpieczne? Jakie leki są dostępne dla osób, które chcą korzystać z OTC zabiegi astmy? Kto powinien z nich korzystać, a kto powinien się na leczenie z lekarzem?

Dostępne zabiegi

Istnieją dwa podstawowe rodzaje leków OTC ulg dostępnych dla astmy - adrenalina i efedryna.

Adrenalina jest lek znajduje się w zabiegach inhalacyjnych, które są bardzo popularne. W rzadkich przypadkach, niektórzy producenci mogą mieszać w alkoholu jako środek konserwujący, ale ponieważ alkohol może wywołać atak astmy, zaleca się, aby pacjenci czytać etykiety na inhalator przed zakupem. To trwa około 10 minut na leczenie epinefryny odniosły skutek, a to może trwać do trzech godzin. Korzystanie z inhalatorów adrenaliny jako skierowane jest ważne, ponieważ stała użycie spowoduje ciała budować tolerancję na leki i zmniejszyć jego skuteczność.

Efedryna jest zwykle dostępna w postaci kapsułek lub cieczy, które jest podawane doustnie. To może trwać nawet do godziny na leczenie, aby zacząć pracować, ale po to robi rozpocząć pracę, może stanowić pomoc do pięciu godzin. W niektórych przypadkach, u pacjentów z ostrą astmą preferuje efedryna, ponieważ efekty dłużej niż epinefryny. Jednakże, możliwe jest zbudowanie tolerancji efedryna, jeśli jest stosowane zbyt często tak, pacjenci powinni stosować tylko jako skierowane na etykiecie.

Czy są bezpieczne?

Według American College of Chest Physicians w artykule opublikowanym w numerze z sierpnia 2000 klatki piersiowej Magazine, te leki są bezpieczne, gdy stosowany zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Jednak nadużywanie leków przez biorąc go bardziej niż skierowane może prowadzić do poważnych skutków ubocznych, w tym śmierci. Zalecają oni, że każdy pacjent z rozpoznaniem nawet łagodną do umiarkowanej astmy być pod opieką lekarza.

Kto powinien Weź Zabiegi OTC astmę?

Lekarze zalecają, że ktoś cierpi na łagodne objawy astmy można rozważyć zastosowanie leczenia OTC. Łagodny astma jest uważany za astmę, która uderza tylko raz lub dwa razy w miesiącu i trwa tylko kilka godzin lub ewentualnie dzień lub dwa. Pacjenci, że częściej doświadczają ataków powinien być pod opieką lekarza.

Jeśli pacjent za pomocą zabiegów OTC rozwija przewlekły kaszel, który jest czasem towarzyszy kolorowym śluzem, to ona powinna zaprzestać używania leków OTC i od razu dostać się do lekarza.