adcov.com

Lazy Eye Vision Therapy

Lornetka wizja jest kompleks wydziału, który wymaga zarówno mózg i oczy współpraca w przygotowaniu percepcji głębi i jasnej wizji. W niektórych przypadkach, mózgu może sprzyjać jednego oka nad drugą. Gdy tak się stanie, zacofany oko - zwykle jeden z najbiedniejszych widzenia - mogą wędrować, co powoduje, że mózg do dalszego ignorowania jego wejście. Stan ten często określa się jako niedowidzenie lub lazy oka. Warunek ten musi być traktowany, lub może doprowadzić do trwałego upośledzenia wzroku.

Diagnoza

Według National Eye Institute, leniwe oko wpływa do 3 procent dzieci. Jest to zazwyczaj podczas rutynowych badań kontrolnych odkryto poprzez proste testy wzroku. Jednakże, jeśli twoja rodzina ma historię zaćmy z dzieciństwa lub przecinające oczy, lub jeśli zauważysz jedną z oczu twojego dziecka, a druga wędrówki pojawia skoncentrowane, należy skontaktować się z okulistyczny zawodowe dla wcześniejszej oceny.

Leczenie

Zabierz swoje dziecko do wykwalifikowanego specjalisty pielęgnacji oczu dla pełnej oceny i leczenia, jak tylko możliwe. Ważne jest wczesne rozpoczęcie leczenia, ponieważ szczególny związek pomiędzy mózgiem i oczami formy podczas wczesnego dzieciństwa. Jeśli inne zaburzenia wzroku, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm lub dalekowzroczności są diagnozowane, oko-staranność zawodowa prawdopodobnie przepisać soczewki korekcyjne. W wielu przypadkach będzie to także rozwiązania problemu za pomocą oka a nie lazy dalsze leczenie będzie konieczne.

Jeśli nie ma innych problemów wizja odkrył, lekarz może zalecić terapię Eye-poprawki, w której silniejszy oko jest objęte w określonych okresach czasu każdego dnia. To zmusza mózg do uzależnić się od słabszego oka i mogą przyczynić się do stabilizacji wizji między obu oczach. Oko-opieka profesjonalna może sugerować Vision-zacieranie eyedrops jako alternatywa na sobie opaskę na oko. W niektórych przypadkach dotyczących opadające powieki zaćmy lub problemy mięśni oczu, operacja może być opcja.