adcov.com

Łatwy sposób uzyskać odłamki Out

Łatwy sposób uzyskać odłamki Out


Budowanie fortów drzew, i gra na zewnątrz w przyrodzie jest ekscytujące dla dzieci. Niestety, co jakiś czas, dziecko może wrócić do domu z odłamkiem, który musi być usunięty. Jeśli się usunięcie drzazgi skomplikowane i bolesne, dziecko nigdy Cię nie blisko nich ponownie, aby usunąć drzazgę. Jest na to sposób, aby łatwo skutecznie usunąć drzazgę z najmniejszą ilością bólu, jak to możliwe.

Instrukcje

1 Wypełnij małe wiadro z ciepłą wodą i moczyć części ciała, która ma drzazgę w nim. To zmiękczają skórę, dzięki czemu łatwiej usunąć drzazgę.

2 Przetrzyj swoje pęsety z wacikiem nasączonym alkoholem. To wysterylizować pęsety, aby nie dostać żadnych zarazków pod skórą, że odłamek przebił.

3 Zlokalizuj krawędź drzazgę, która jest wystający z skóry i złapał się nim z pęsetą. Wyciągnąć drzazgę się pod tym samym kątem, że udał się.

4 Przetrzyj igłę z alkoholem, jeśli nie kawałek drzazga wystaje. Dig wierzchnią warstwę skóry nad drzazga się z igłą i delikatnie unieś krawędź drzazga. Chwycić krawędź z pęsetą i wyciągnąć.

5 umyć powierzchnię skóry, która po prostu zawarte drzazgę z ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym, aby zapobiec zakażeniu.

Wskazówki:

  • Użyj szkła powiększającego, aby pomóc chwycić krawędź drzazga za pierwszym razem.
  • Skonsultować się z lekarzem, jeśli drzazga jest duża, lub głęboko pod skórą.