adcov.com

Lato przeziębienie

Lato przeziębienie


Przeziębienia letnie są ogólnie uważane za gorsze od przeziębienia zakontraktowane podczas innych części roku, bo człowiek musi sobie z przeziębienia w ekstremalnych warunkach cieplnych. Dr Anshu Gupta, że ​​to sprawia, że ​​objawy katar, bóle głowy, gorączka, bóle ciała i zmiany apetytu trudniej tolerować. Dlatego też, środki ukierunkowane na łagodzenie przeziębienia letnie są powszechnie poszukiwane.

Witamina C

Według Zdrowia świecie, nie było około 30 badań, które wykazały, że próby biorąc witaminę C nie zmniejsza czas trwania przeziębienia. Ponadto, dr Stephen Langer przewiduje, że w przypadku G. Rietzel and Associates przeprowadziła badania z 1000 chłopców, okazało się, że ci, którzy otrzymali witaminę C miał 45-procentowy spadek w przeziębieniach, w porównaniu do chłopców, którzy nie przyjmowali witaminy C. Langer wskazuje, że dorośli mogą zazwyczaj trwać od 500 do 1000 mgs witaminy C dziennie, bez niestrawność. Jednak ci, którzy są podatni na problemy kwasu żołądkowego powinny buforowany formę witaminy C, w celu rozwiązania problemu.

Tradycyjne leki

University of Health Center Nevada Studenta przypomina osobników cierpiących na przeziębienie letnich, że istnieje mnóstwo dostępnych bez recepty, które mogą być stosowane w celu przezwyciężenia letni zimno. Wyroby te mogą obejmować leki przeciwhistaminowe, leki zmniejszające przekrwienie, syropy na kaszel, gorączka zwężki, jak również leki antyalergiczne. Te typy leków powinny być stosowane w połączeniu z nawilżaczy, reszty i wzrost spożycia płynów.

Oczyszczanie systemu

Dr Anshu Gupta twierdzi, że przeziębienia są podstawowym spowodowane nadmiar "chorobliwej materii" w organizmie. "Morbid materia" buduje się w "skóry, płuc, nerek i jelit." Dlatego Gupta przypomina, że ​​jelita muszą skupiać się na w celu wyeliminowania tego "chorobliwą sprawę."

Aby to osiągnąć, Gupta, że ​​osoby powinny zacząć pościć z początkiem przeziębienia i zużywają wodę zmieszaną z sokiem z cytryny, aby promować eliminację "chorobliwej sprawie." Mieszanina może być aromatyzowana z miodem, jeśli to pożądane, i powinien być traktowany "," kilka razy dziennie. Gupta przekaźniki, że osobnik zaczyna widzieć poprawę w zimnych objawów w ciągu 48 godzin od tego zabiegu

Zmniejszenie zapotrzebowania na środki zaradcze

Dr Anshu Gupta dalej omawia, że ​​większość zwykłych przeziębień, w tym te zawarte w okresie letnim, są wynikiem "złego krążenia krwi" i brak aktywności fizycznej. W związku z tym, osoby muszą skoncentrować się na zapewnieniu, że te dwa czynniki są uwzględnione w ich codziennym życiu, aby zmniejszyć potrzebę środków przez cały rok.