adcov.com

Laserscope Aura Pająk Vein Leczenie

Około 50% amerykańskich mężczyzn i kobiet cierpi na dolegliwości żył. Liczne zabiegi są dostępne, z skleroterapii do Stripping i oba miały niektóre, ale nie całkowite, sukces. Inne sposoby obejmują zastosowanie kremów, które zawierają witamina K1 i Aloe Vera. Jednak dziś najbardziej praktyczna metoda polega ani operacji, ani mające zastosowanie kremy. Raczej Laserscope Aura leczenie Pająk żył wykorzystuje energię światła do leczenia obszarów dotkniętych.

Znaczenie Leczenie Pająk Veins

Żyły służyć jako środek transportu dla krwi. Podczas gdy tętnice przeprowadzić krew z serca do pozostałej części organizmu, żyły przeprowadzić krwi przy niskim poziomie tlenu z korpusu z powrotem do serca. Żyły zawierają zawory, które działają jako jedną stronę klapy, które zapobiegają wyciekaniu krwi z tyłu i zbieranie w żyle. Gdy zawór staje się słaby, krew może gromadzić się w żyły i powodują żyły rosnąć. Jest to początek powstawania żyły pająka.

Żylaki i pająk żyły wpływa 70% kobiet i 25% z tych kobiet wynosi 40 lat lub więcej. Żyły zwykle pojawiają się z tyłu nogi. Istnieją różne przyczyny ich występowania. Niektóre z nich są spowodowane przez styl życia, takie jak otyłość i ekspozycji na słońce. Naukowcy odkryli również, że pająk i żylaki mogą pojawić się w wyniku starzenia, zmiany hormonalne i genetyczne.

Pajączki zwykle nie wymagają pomocy medycznej; jednak, jeśli nie jest leczone, żylaki często powoduje wrzody i owrzodzenia, w poważnych przypadkach, doprowadzić do ciężkiej niewydolności żylnej, która może produkować zakrzepów krwi do płuc.

Co to jest Leczenie laserowe?

Najbardziej praktycznym sposobem leczenia pająk żył mniejsza niż 3 mm jest Laserscope Aura leczenie Pająk żył. Podczas tej terapii laserowej, laser dostarcza wiązkę energii świetlnej w serii krótkich impulsów. Energia światła z lasera podgrzewa wyściółkę żyły, a następnie małych niszczy go. Ostatecznie, ciepło wytwarzane powoduje krzepnięcia krwi w obrębie naczyń i, przez okres od czterech do sześciu tygodni, aby być wchłonięte przez organizm.

W zależności od wielkości i ilości żył pająków leczenia trwa zazwyczaj od 15 do 20 minut. Zazwyczaj 05:58 terminy są konieczne, rozmieszczone cztery do sześciu tygodni od siebie. Chociaż większość pacjentów nie znajdziesz laserowe leczenie bolesne, pacjent może nadal spadł poczucie ciepła. To może być złagodzone przez chłodzenie obszaru. Są minimalne efekty uboczne; Jednakże skórę powyżej żył może zaczerwienione i lekko podrażniona po leczeniu oraz w zależności od wrażliwości skóry pacjenta, nie może być łagodne obicia. Te działania niepożądane zwykle znika w ciągu dnia lub dwóch.