adcov.com

Laser Therapy Leczenie zwapnienia

Zwapnienie jest stanem, w którym gromadzi się wapnia i utwardza ​​się w tkance ciała i kości. Gdy wapnia twardnieje na kości, może spowodować ból kości ostrogi. Większość wapnia jest wchłaniana przez ciało i są wykorzystywane do promowania zdrowia i zachowanie zębów i kości. Około 1 procent wapnia nawija się w strumieniu krwi.

Bone Spurs

Bone ostrogi często występuje na końcu kości i stawów, które znoszą wiele masy. Ostrogi kostne są zwykle znajduje się na grzbiecie, a gdy ocierają się kości lub innych zakończeń nerwowych mogą one powodować ból. Ból może okazać się tak ekstremalne, że zakres ruchu staje się ograniczona i twój styl życia jest banefully naruszone. Ludzie z warunków, takich jak kręgosłupa, zwężenie kanału kręgowego oraz zapalenie kości i stawów są bardziej narażone na rozwój ostrogi kości i zwapnienia. Ostrogi kostne mogą być traktowane bezpiecznie z terapii laserowej.

Techniki terapii laserowej

Terapia laserowa obejmuje zastosowanie laserów o małej intensywności usuwania ostrogi kości za pomocą procedury nieinwazyjnej. Światło podczerwone jest używany do zmniejszenia bólu i wspomagania gojenia. Zimno terapia laserowa umożliwia regenerację tkanki na poziomie komórkowym i zachęca do odpowiedniego przepływu krwi do obszaru, gdzie występuje zwapnienia. Laseroterapia zachęca krwi, aby wyeliminować zanieczyszczenia, które w przeciwnym razie rozpalać i pogorszyć ostrogi kości. Choć ostrogi kości może pozostać po zimnej laseroterapii, strona jest traktowana tak, że ból może być na stałe wyeliminowane poprzez zabiegi laseroterapii.
Laser wytwarza energię fotonu, który jest wchłaniany przez organizm, promowanie uwalnianie energii do intensyfikacji komórkowych procesów metabolicznych. Akt ten dodatkowo wspiera prawidłowe funkcjonowanie komórek. Uszkodzone problemy są szybko naprawiane z laseroterapii, obrzęk i stan zapalny, a także efektywnie minimalizowane.

Jak odbywa się terapia laserowa

Ponieważ korzyści związane z terapią laserową kumulują, pacjenci muszą mieć kilka sesji. Wszędzie od pięciu do 20 zabiegów może być wymagane od kręgarza lub klinika oferuje zabiegi laseroterapii. Każda sesja może trwać od 30 do 60 minut, w zależności od stopnia i bólu. Niski poziom terapia laserowa obejmuje zastosowanie światła podczerwonego w zakresach energii, które mieszczą się w zakresie od 1 do 500 mW. Terapia laserowa polega na zimno dalsze wykorzystanie lasera subthermal że naraża części ciała do niewidzialnych promieni świetlnych, które promują gojenie. Maszyna jak Microlight 830 stosuje się promieniowanie podczerwone w profesjonalnym otoczeniu medycznym.