adcov.com

Łagodzeniu bólu kolana Z Medycyna alternatywna

Ból kolana może być trwałe i wyniszczające, a często ludzie oddalają się od tradycyjnej medycyny, patrząc zamiast naturalnych, alternatywnych kuracji. Poniżej daje kilka przykładów, gdzie zacząć; Jednak najlepiej jest przynajmniej skonsultować się z lekarzem lub fizycznej terapeuta o wszelkich alternatywnych terapii bierzesz pod uwagę.

Akupunktura

Akupunktura może pomóc przeżyć ból kolana, co powoduje jedynie niewielki dyskomfort w najgorszym. Ta starożytna technika okazała się skuteczna w łagodzeniu bólu, więc jest to dobra opcja, nawet jeśli nie myśli o fantazyjne igieł. Igły do ​​akupunktury są cieńsze od igieł medycznych, więc "szczypta" nakłucia jest znacznie mniej. Kiedy patrzysz na biurze akupunktury, wyglądają na czyste, kompetentny obiektu akupunkturysty i pochlebnych recenzji lub zaleceń osobowych. Upewnij się, że igły używane są wstępnie sterylizowane w opakowaniach i odpowiednio utylizowane po zużyciu.

Masaż

Masaż może być świetnym sposobem, aby złagodzić ból i nacisk na stawy kolanowe, szczególnie jeśli ból jest spowodowana w całości lub w części przez napięte mięśnie. Masaż profesjonalny ukierunkowane na bolesnych miejscach może mieć najlepszy efekt, ale można dostać ulgę na własną rękę w domu z własnym masażu. Z jednej strony powyżej kolana na nogi i jeden poniżej, masaż delikatnie w górę ze swojej górnej strony. Użyj dłoni naciskać mięśnie do kości, a następnie podnieść je z delikatnym ruchem łapania. Jeśli technika ta nie jest wystarczająca, należy użyć palców zagnieść głęboko w kręgu wokół kolana.

Emu Oil

Olej emu nie jest opcja dla wegan, ponieważ pochodzi z tłuszczu emu; jednak, że jest rzekomo mają duże właściwości regeneracyjne, a nawet ekstremalnych może złagodzić ból stawów z regularnego stosowania. Olej emu wlewa się do swojej strony, aby złagodzić ból kolana przez pocieranie go delikatnie do obszaru dotkniętego codziennie. Możesz także użyć oleju do prowadzenia swój masaż kolana, prawdopodobnie zwiększając skuteczność obu metod. Olej Emu zwiększa przepływ krwi do wspomagania gojenia, a także pomaga zmniejszyć stan zapalny, aby dać ulgę od nawet przewlekłego bólu kolana. Aby dowiedzieć się, gdzie można kupić olej emu, w sekcji "Zasoby".