adcov.com

L427 Informacje Pill

L427 jest również nazywany Sulindak i jest wytwarzany przez Mylan Pharmaceuticals. Żółty pigułka jest lekiem przeciwzapalnym stosowane przede wszystkim do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenia kości i stawów lub zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Można go również stosować do leczenia innych warunków, takich jak dna moczanowa, zapalenie ścięgna i zapalenie kaletki.

Jak korzystać

Użyj L427 (sulindac) tylko zgodnie z zaleceniami lekarza, i zapoznać się z instrukcjami dostarczonymi przez farmaceutę. Lek należy przyjmować doustnie z jedzeniem i pełną szklanką wody (8 oz). Pić dodatkowych płynów biorąc L427. W przypadku pominięcia dawki, należy przyjąć lek jak najszybciej i zmieniać harmonogram dawkowania odpowiednio. Nie zaleca się przyjmować dwie tabletki na raz, starając się dogonić planu dawkowania.

Skutki uboczne

Istnieje kilka łagodne działania niepożądane, które są związane z leczenia za pomocą L427, w tym biegunki, zaparcia, gaz, ból głowy, zgaga, niestrawność i zawroty głowy. Te efekty uboczne nie są uważane za poważniejsze. Istnieją inne poważne działania niepożądane, które mogą wymagać zaprzestania stosowania leku, w tym ciężkich reakcji alergicznych, bólu w klatce piersiowej, ciężkim nieregularne bicie serca, duszność i obrzęk kończyn.

Zabrania się korzystania z

Istnieją pewne warunki, które utrzymają się do lekarza z przepisaniem L427. Warunki te to uczulenie na którykolwiek ze składników w L427, poważne reakcje alergiczne na kwas acetylosalicylowy lub inne NLPZ, pacjent, który miał operację bypass serca (w tym pacjentów, którzy przygotowują się mieć operację), korzystanie z innego NLPZ (w tym ibuprofen) oraz kobiety w ciąży, które są w ostatnim trymestrze ciąży.

Warunki medyczne

Istnieją pewne warunki, że nie sprzeciwiają się od podejmowania L427, ale są warunki, lekarz powinien być świadomy, aby mógł ocenić ryzyko stosowania leku. Warunki te to ciąża, choroby nerek lub wątroby, cukrzyca, kamienie nerkowe, astma, wysokie ciśnienie krwi, toczeń, choroby tkanki łącznej i niski poziom sodu we krwi.

Interakcje leków

Dodać lekarz posiada innych leków podjąć, aby mógł być pewien, że jest minimalne ryzyko interakcji leków. Istnieje kilka leków, które mogą mieć pewne ryzyko interakcji z L427 antykoagulanty, takie jak heparyna, aspiryna, inne NLPZ, probenecyd, diflunisal lub sulfotlenek dimetylu, cyklosporyna, inhibitory konwertazy angiotensyny (ACE) i kortykosteroidy takie jak prednizon.