adcov.com

Kwitnienia drzew morwy płaczu

Kwitnienia drzew morwy płaczu

Płacz drzewa morwy są odmianą morwy białej znane kwitnienia. Płacz morwy wykazuje te same kwiaty jako forma nie płacz, ale jego gałęzie są niskie i łukowe, powodując to, co jest opisane jako nawyk płaczu. Tych małych ozdobnych drzew są odpowiednie próbki roślin oraz zapewnić ogród z centralnym punktem zainteresowania.

Witryna

Płacz drzewa morwy białej (Morus alba 'Zwisła') są uprawiane od górnej Midwest na Florydzie. Są one odporne przez strefy 4 do 8 i nieodpornych na wysokie i niskie temperatury. Drzewa są w stanie wytrzymać warunków suszy i są tolerancyjni dla większości gleb, ale wolę wilgotna glina. Podczas sadzenia drzew, rozluźnić korzeniowej pozwalają wilgoci i wspierać wzrost zdrowych korzeni. Korzenie są płytkie, więc należy unikać sadzenia drzew w ciągu 6 stóp chodniki. Przed wyborem witryny, należy pamiętać, że drzewo rośnie do 30 metrów, więc zapewnienia prawidłowego rozliczenia.

Znaczeniu krajobraz

Płacz drzew morwy, podobnie jak większość drzew z płaczu zwyczaj, dostarcza dramatyczny zimowe odsetki. Drzewo liściaste zimie gołe gałęzie się sylwetki, które ogrodników znaleźć atrakcyjne. Wiosną drzewa nosić różowe, białe i czerwone kwiaty. Dostępne są bezowocne i owocowania odmian. Ich owoce są jadalne i kolorowe, który niektórzy ogrodników znaleźć korzystne. Ale, jak wszystkie drzewa owocowe, morwy przyciągają owady i robactwo i może plamić ścieżek, Dokonywanie Chaparral, morwy bezowocne, płaczu, pożądane do wielu ogrodników. Liście morwy nie wykazują spadek kolorowych liści, ale ich ciemny zielony, dobrze teksturowanej wiosna i lato liści zapewniają ogród fajne, bujny atmosfera.

Korzyści

Morwy są trudne i wszechstronny. Ponieważ są one zdolne do wytrzymania ubogich glebach alkalicznych i ciepła, występują w południowej ogrody i tereny w pobliżu plaż. Morwy są szybko rosnące. Florystów z University of Missouri polecam płacz drzewami morwowymi dla ogrodników zainteresowanych w szybko rosnących form płaczu. Mocne drzewa te są odporne na najczęściej szkodniki i choroby.

Przycinanie

Płacz drzew wymagać, aby oddziały rozmieszczone w odstępach 2-calowy, tak że powietrze krąży. Cyrkulacja powietrza jest ważne, ponieważ zapobiega choroby w gorącym klimacie i tworzeniem się lodu w chłodniejszych regionach. Przemarzaniem do płaczu drzewa mogą być poważne, tak przycinać drzewa w fazie uśpione przez przerzedzenie korony. Zmniejsza szansę na drzewie szkody w stelażu.