adcov.com

Kwestiach związanych z bezpieczeństwem technologii

Kwestiach związanych z bezpieczeństwem technologii


Społeczeństwo ma ciągły postęp technologiczny za pewnik, zakładając towarzyszące zmiany będą ogólnie dobra ludzkości. Chociaż postęp technologiczny może ułatwić pracę i oferują nowe możliwości spędzania wolnego czasu, przyjęcie technologia może mieć nieoczekiwane konsekwencje, tworzenie nowych zagrożeń i problemów związanych z bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo i technika jazdy

Autostrada Krajowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu poinformował, że 16 procent 2008 śmiertelnych wypadków udział w uwaga kierowcy czym kojarzy się wyłącznie na urządzenia takie jak telefon komórkowy, a nie drogi. Zareagowały na problem poszczególne państwa, takie jak Kalifornia i Nowy Jork, przekazując ustawodawstwa zakazującego rozproszony jazdy.

Zagrożenie dla środowiska

EPA informuje, że bliskość telewizory CRT i monitory w domu i pracy nasyci cię ze stałym niskim poziomie promieniowania rentgenowskiego, które mogą doprowadzić do uszkodzenia DNA komórek. Zużyte elektroniczne produkty wytwarzają również zagrożenia dla środowiska, wprowadzenie toksyny, takie jak ołów i rtęć w składowiskach i otaczającego środowiska.

Technologia i prywatności

Podczas social networking może być świetny sposób, aby połączyć się z przyjaciółmi, wolontariat danych osobowych może prowadzić do niechcianych wiadomości i nadużyć. Cyberstalking polega na wykorzystaniu mediów elektronicznych do nękania i grożą ofiarą, a w niektórych przypadkach, jest to tylko preludium do fizycznej stalking i napadu.