adcov.com

Kwas Zmniejszenie Foods

Chociaż bardzo kwaśne produkty są aromatyczne, powodują nadprodukcję kwasu żołądkowego, które mogą prowadzić do niewygody. Alkaliczne żywności zostawić popiołu zasadowej w organizmie po jedzenie zostało zużyte i ustabilizować poziom pH. Bardzo kwaśne pokarmy zostawić kwaśny popiół w organizmie i powodować problemy zdrowotne. Aby mieć zdrowe poziom pH, jeść więcej żywności zasadowej i zastąpić bardzo kwaśnych rodzajów żywności, takich jak na bazie pomidorów. Redukujące kwas owoce, pokarmy zawierają produkty mleczne tłuszczu, drób i konkretne warzywa.

Owoce i warzywa

Jabłka, banany, grejpfruty i arbuz to tylko kilka owoce alkaliczne, które pomagają zrównoważyć poziom pH. Cytryny, limonki, awokado i rabarbar również korzystać ciała produkując niewiele do kwasu po konsumpcji. Należy spożywać te owoce co najmniej dwa lub trzy razy dziennie w celu zwalczania ilość kwasu organizm produkuje. Można również wymieszać owoce z beztłuszczowym jogurtem dodatkowych korzyści dla zdrowia białka i żyć, aktywne kultury.

Brokuły, zielona fasola, kapusta i inne zielone warzywa są pokarmy zasadowe i pomoc w obniżeniu kwasowości. Ze względu na to, że również nie-skrobiowych można je dużej ich ilości, nie powodując skok węglowodanów lub poziomu glukozy we krwi. Według American Diabetes Association, niż produkty bogate w skrobię, powinna wypełnić połowę talerzu na posiłek.

Mięso

Mielone mięso wołowe jest bogate w białko, ale także bardzo kwaśne, co oznacza, że ​​będzie trzeba albo je wyeliminować z diety lub zastąpienie go chudego mielonego mięsa wołowego. Chudego mięsa wołowego ziemi jest również korzystne, ponieważ zapewnia te same składniki odżywcze, bez tłuszczów nasyconych znaleźć w regularnych wołowiny. Kurczak pomaga również zmniejszyć poziom kwasu, gdy jest odpowiednio przygotowane. Dla najlepszych składników odżywczych, usunąć skórę i gotować go do pieczenia, ruszcie lub grillu. Rybnego zdrowych alternatywy. To zapewnia niewiele bez kwasu jak i wysokich poziomów białka.

Nabiał

Produkty mleczne, które wykorzystują mleko należy unikać zastąpione substytutami beztłuszczowych lub niskotłuszczowych. Chociaż te produkty nadal wytwarza kwas, nie wytwarzają one jak te zawierające mleko. Z powodu produkcji kwasu, konsumpcja nabiału powinny być ograniczone i suplementy witaminowe należy podjąć, aby otrzymywać składników odżywczych wapnia i witaminy D.