adcov.com

Kwas alkaliczne Balans w ludzi

Równowaga alkalicznych kwasu u ludzi, zwany również równowaga pH, jest jednym z najważniejszych równowagi biochemicznej w ciele człowieka. Ciało będzie wpłacać i wypłacać w sobie minerały w celu utrzymania właściwej równowagi pH. Żywność, leki, witaminy i suplementy ziołowe wybory stylu życia może wpłynąć na równowagę pH. Osoby o niesymetrycznych poziomie pH może czuć się zmęczony, ospały, lub ogólnie złe samopoczucie.

Opis

Określenie "pH" oznacza "potencjał" Hydrogen i jest zwykle używany w odniesieniu do kwasowości lub zasadowości ludzkiej krwi. poziomy pH są ważne, ponieważ kontrolują szybkość reakcji biochemicznych w organizmie. Niezrównoważone poziomy pH umieścić również osób zagrożonych przyrost masy ciała, choroby refluksu kwasu i kwasicy --- zwiększonej kwasowości krwi.

Skala pH

Skala pH idzie od 0 do 14, z 0 do 7 reprezentujących kwaśnych pokarmów i 7,1 do 14 reprezentujących alkalizujących pokarmów. Organizm usiłuje utrzymać alkalizujący równowagę pH 7,35 do 7,45, albo średnio 7,4. Dietę bogatą w alkalizujących pokarmów pomaga organizmowi prawidłowo utrzymać równowagę alkaliczną kwasu.

Suplementy Obawy

Wszystkie produkty zakłócenia równowagi pH w organizmie. Na przykład, kwaśne pokarmy, takie jak mięso, jaja i produkty mleczne, aby poziom pH bardziej kwaśne. Odwrotnie, pokarmy zasadowe takie jak owoce i warzywa, aby poziom pH bardziej zasadowe. Wszystkie produkty są klasyfikowane jako albo zasadowym lub kwasowym w zależności od ich wpływu na poziom pH.

Lifestyle Obawy

W dodatku do diety, nadmierne naprężenia mogą prowadzić do poziomu pH kwaśnym lub mleczanowej. Dzieje się tak dlatego, że stres powoduje, że układ hormonalny do uwolnienia nadmiaru adrenaliny i innych hormonów, które przyczyniają się do kwaśnych poziomie pH.

Inne uwagi

Probiotyki, zdrowe mikroorganizmy znajdujące się w jogurty, zwiększenie kwasowości. Podobnie, antybiotyki, dodatki mineralne, woda mineralna, twarda woda, woda miękka, witaminy i środki zobojętniające kwasy mogą również wpływać na poziom pH w organizmie, czyniąc je bardziej kwaśna lub też bardziej zasadowy zależnie od składu substancji.