adcov.com

Kursy CPR w Sandusky, OH

Kursy CPR w Sandusky, OH


Resuscytacja krążeniowo-oddechowa - często skracane do resuscytacji - służy do zapisywania pacjentów sądzi, są w zatrzymaniu krążenia. Zgodnie z American Heart Association ", kiedy następuje zatrzymanie akcji serca, serce przestaje pompowania krwi. CPR może obsługiwać małe ilości przepływu krwi do serca i mózgu "kupić czas" normalnej czynności serca, aż zostanie przywrócona. "Połączenie masażu serca i sztucznego oddychania może uratować życie, ale ważne, że CPR być podawany prawidłowo. To miejsce, gdzie szkolenie jest w. Zajęcia dla certyfikacji oferowane są w wielu miejscach na całym Sandusky, Ohio.

Rodzaje klas

Wytyczne resuscytacji dla dzieci są inne niż dla dorosłych. Profesjonaliści wymagają różnych certyfikatów. Na szczęście, wiele kursów są dostępne w Sandusky do rozwiązania różnych potrzeb. Regularnie oferowane są następujące: Adult CPR i automatycznego defibrylatora zewnętrznego szkolenia; Dorosłych, niemowląt i dzieci CPR / AED szkolenie; Uczymy Ratować Professional Ratownika; Sport Training Safety trenera; CPR / First Aid Instructor Course; i Heartsaver pierwszej pomocy CPR / AED z.

Firelands Regional Medical Center

Firelands Regional Medical Center (firelands.com) oferuje wiele klas CPR i pierwszej pomocy poprzez departamentu edukacji społeczności. Kursy oferowane są w Kampusie Południowej na Hayes Avenue w różnych czasach. Zajęcia obejmują: HeartSaver pierwszej pomocy i CPR / AED, który, zgodnie z jego strony, uczy się podstaw pierwszej pomocy i oferuje certyfikację dla CPR i AED; i Niemowlę i CPR dziećmi dla rodziny i przyjaciół. Dla pielęgniarek, lekarzy i innych specjalistów, Firelands oferuje Healthcare CPR Dostawcy kurs.

Firelands Czerwony Krzyż

Mnogość kursów oferowanych przez amerykańskiego Czerwonego Krzyża Firelands rozdziale (firelandsredcross.org) dla każdego z ratowników i trenerów do pracowników służby zdrowia i przyszłych instruktorów CPR i pierwszej pomocy. Programy oferowane choć biurze to Adult BLS z AED, noworodków i dzieci CPR z AED i CPR dla dostawcy Profesjonalny ratownik i Healthcare. Pomyślne zakończenie każdego kursu w wynikach certyfikacji dwóch lat. Zajęcia kombinowane, takie jak CPR i pierwszej pomocy, czasami są oferowane wraz z mniejszą szybkością niż jeżeli są podejmowane oddzielnie. W Sandusky, Czerwony Krzyż oferuje kursy certyfikacyjne w dwóch miejscach: w biurze Czerwonego Krzyża przy 300 Central Ave., a na Północnej Ohio lekarzy specjalistów, przy 2500 W. Strub Road.

Na miejscu szkolenia

Biuro Czerwony Krzyż oferuje również opcje szkolenia na miejscu dla firm i grup na całym Erie i Huron powiatów. Według swojej stronie internetowej, Czerwony Krzyż zapewnia wykwalifikowanych instruktorów do szkolenia lub może trenować jeden z pracowników do prowadzenia zajęć dla Twojej firmy lub organizacji.